E-learning i rozwój online

E-learning w onboardingu

Natalia Strzelecka
Nasze doświadczenia dotyczące wspierania organizacji w budowaniu efektywnych procesów wdrożeniowych w czasie pandemii COVID-19 wzbogaciły się o realizację dużego, bo aż 9-modułowego cyklu onboardingowych szkoleń e-learningowych. Sprawdź, czym wyróżniał się nasz projekt.

Co to jest projekt e-learningowy i jak wygląda?

Natalia Strzelecka
Myślisz o wdrożeniu e-learningu w organizacji, ale nie jesteś pewien czy to właściwe rozwiązanie? Sprawdź, jak wygląda praca nad dedykowanym projektem e-learningowym i jakich efektów możesz się spodziewać.

Jakie szanse daje wykorzystanie technologii w rozwoju?

Redakcja bloga
Wydarzenia ostatnich paru miesięcy sprawiły, że dla wielu organizacji chęć kontynuowania procesów rozwojowych oznaczała konieczność przeniesienia ich w przestrzeń online. Czy jednak taką zmianę powinniśmy postrzegać wyłącznie jako przymus, wywołany specyficzną sytuacją? Niekoniecznie.

Self-paced training w nowej rzeczywistości

Redakcja bloga
Choć przejście ze stacjonarnych aktywności rozwojowych na działania online zostało w ostatnich miesiącach z oczywistych przyczyn wymuszone, przyczyniło się przy okazji do dyskusji o zmianie naszego podejścia do rozwoju. Czy dwudniowe szkolenia na sali, w których bierze udział cały zespół, powinny wciąż być postrzegane jako podstawowa forma podnoszenia kompetencji? Jak w nowej rzeczywistości odnajdzie się self-paced training?

Wsparcie pracy zdalnej zespołów rozproszonych

Redakcja bloga
Konieczność przejścia w tryb pracy zdalnej i przystosowania zarówno Menedżerów oraz osób zarządzających, jak i rozproszonych zespołów do nowego modelu pracy wymaga szybkich i sprawdzonych rozwiązań, łączących praktyczną wiedzę z obszaru zarządzania z intuicyjnymi narzędziami online. Aby wesprzeć organizacje w zachowaniu efektywności i ciągłości biznesu pomimo rozproszenia zespołu i pracy w trybie zdalnym, zidentyfikowaliśmy trzy strategiczne obszary, a dla każdego z nich zaprojektowaliśmy działania wspierające.

Pigułka potrzebna… od zaraz!

Natalia Strzelecka
Stres, przemęczenie czy natłok pilnych zadań niejednego z nas może skutecznie zniechęcić do porannego wstawania. Rozwiązaniem wielu problemów może być pigułka wiedzy – krótka e-learningowa instrukcja, jak postępować w danej sytuacji. Musisz udzielić niewygodnej reprymendy podwładnemu? Pigułka wiedzy podpowie Ci, jak to zrobić.

Czy e-learning ułatwia współpracę?

Natalia Strzelecka
Jeśli decydujemy się w swojej firmie na e-learning warto przy okazji zastanowić się, czy różne funkcjonalności platformy e-learningowej możemy wykorzystać w innym celu. Faktem jest bowiem, że prócz efektywnego ułożenia procesu szkoleniowego platforma taka może nam pomóc w obsłudze innych procesów.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram