hello world!

Szkolenia i warsztaty menedżerskie

Od tego, jak skutecznie menedżerowie wykonują swoją pracę, zależy czy Twoja organizacja zrealizuje swoje cele. Sprawdź ofertę szkoleń dla menedżerów każdego szczebla i pomóż im zdobyć kompetencje i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania.
ZAPYTAJ O SZKOLENIA
Szkolenia i warsztaty menedżerskie - oferta Profes

Które szkolenia menedżerskie wybierzesz?

Nie rozwiniesz organizacji, jeśli najpierw nie rozwiniesz swoich menedżerów. Sprawdź, w jakich obszarach możemy Cię w tym wesprzeć.
Rola i odpowiedzialność menedżera - oferta szkolenia Profes

Rola i odpowiedzialność menedżera

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoi menedżerowie postrzegają swoją rolę zarządczą w ograniczony sposób i skupiają się przede wszystkim na realizacji zadań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kierowanie i motywowanie pracowników

Wybierz to szkolenie, jeśli mierzysz się z niską efektywnością i zaangażowaniem pracowników lub Twoi menedżerowie motywują metodą „kija i marchewki”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Trudne sytuacje w pracy menedżera

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoi menedżerowie w trudnych sytuacjach stosują uniki i taktykę „na przeczekanie” lub nie radzą sobie z konfliktami w zespole.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zarządzanie zespołem wielopokoleniowym

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoi menedżerowie widzą w różnicy wieku przeszkodę we współpracy i trudno im dogadać się i motywować pracowników z innego pokolenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Odwaga menedżerska

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoi menedżerowie stronią od podejmowania lub przekazywania niepopularnych decyzji i trudno im przyznawać się do błędów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Coachingowy styl zarządzania

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoi menedżerowie nie potrafią w pełni spożytkować potencjału pracowników, wspomóc ich w rozwoju i poprowadzić do samodzielności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zarządzanie zmianą

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoja organizacja przechodzi przez zmianę, a menedżerowie nie radzą sobie z oporem pracowników lub sami nie są do niej przekonani.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zarządzanie zespołem hybrydowym

Wybierz to szkolenie, jeśli Twoja organizacja chce wdrożyć pracę hybrydową lub od czasu jej wprowadzenia zauważasz spadek efektywności i motywacji pracowników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inne szkolenia

To nie wszystko! Sprawdź ponad 20 innych szkoleń menedżerskich, wspierających podnoszenie codziennej efektywności zarządczej i realizowanie strategicznych celów Twojej firmy.

ZOBACZ INNE SZKOLENIA

Szkolenia dla menedżerów? Zacznijmy od rozmowy

Lubimy dużo wiedzieć o Klientach i musimy dużo o Was wiedzieć. Nasze podejście do szkoleń menedżerskich zakłada, że najlepsze efekty przynoszą działania dopasowane do sytuacji organizacji, jej potrzeb i celów biznesowych. By je zaprojektować, najpierw gromadzimy informacje - zadajemy pytania, analizujemy wnioski, sięgamy do różnych źródeł.

Umów się na rozmowę na temat potrzeb rozwojowych w Twojej organizacji. Daj nam się poznać i zrozumieć wyzwania, z jakimi mierzą się Twoi menedżerowie.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Kroki, przez które wspólnie przejdziemy:

Krok 1

Otrzymujemy Twoje zapytanie ofertowe

Krok 2

Rozmawiamy na temat Twoich potrzeb, celów i oczekiwań

Krok 3

Analizujemy uzyskane informacje i wnioski z rozmowy

Krok 4

Przygotowujemy ofertę dla Ciebie

Krok 5

Omawiamy ofertę i odpowiadamy na Twoje dodatkowe pytania

Krok 6

Wspieramy Cię w doborze argumentów i przedstawieniu koncepcji decydentom

Co mówią nasi Klienci o szkoleniach menedżerskich PROFES?

Sprawdź opinie zawarte w ankietach poszkoleniowych i referencje naszych Klientów

„Super, kiedy kolejne szkolenie?” 

Uczestniczka szkolenia „Zarządzanie zespołem rozproszonym”

„Mega dużo wskazówek na przyszłość, pochylanie się indywidualnie nad danym problemem i trafne rady

Uczestniczka szkolenia „Moja rola i odwaga menedżerska”

„Jak zawsze super. To dla mnie inspiracja i dotychczas wszystkie rady trenerki, które wykorzystałam później w swojej pracy były bardzo przydatne i trafione w punkt :)”

Uczestniczka szkolenia „Komunikacja menedżerska”

„Zrealizowane przez firmę PROFES szkolenia przyczyniły się do realnego podniesienia poziomu kompetencji kadry kierowniczej w zakresie kierowania zespołem i wpływania na jego efektywność, udzielania informacji zwrotnej, przeprowadzania oceny pracowników i prowadzenia rozmów oceniająco-rozwojowych”

dr hab. Bartłomiej Nita, prof. UEW, Prorektor ds. Finansów i Rozwoju, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

„Podczas szkoleń uczestnicy otrzymali narzędzia kierownicze gotowe do wykorzystania na co dzień, a przede wszystkim nabrali przekonania o pozytywnych efektach ich stosowania”

Bronisław Reddig, Kierownik Działu Szkolenia KS, Michelin Polska

„Na uwagę zasługuje zaproponowana przez zespół PROFES struktura pracy warsztatowej, a w szczególności identyfikacja zachowań wspierających i rujnujących wartość w organizacji, które docelowo staną się gotowym materiałem dla Menedżerów” 

Paweł Zieliński, Kierownik Personalny Dr. Max Sp. z o.o.

Zaufali nam

Dołącz do grona marek, dla których mieliśmy przyjemność realizować szkolenia menedżerskie

Dlaczego szkolenia PROFES?

Sprawdź trzy argumenty, dlaczego warto zdecydować się na nasze szkolenia dla menedżerów.

Budowanie świadomości menedżera

Nasze szkolenia to nie tylko przekazywanie wiedzy i umiejętności. Chcemy, by uczestnicy patrzyli z odpowiedzialnością na swoją rolę menedżerską i utwierdzali się w przekonaniu, że stosowanie nowych narzędzi w praktyce ma sens. Stąd ważnym elementem szkoleń jest aktywny udział uczestników oraz formy sprzyjające wymianie doświadczeń, dyskusji oraz refleksji.

Praktyczny trening umiejętności

Realizujemy nasze szkolenia w proporcji: 20% teoretycznego wprowadzenia do zagadnienia oraz 80% interaktywnych ćwiczeń, gier, testów, symulacji, scenek, dyskusji, analiz case studies. Każda kompetencja miękka powinna przejawiać się w postaci konkretnych zachowań czy działań - skupienie się na treningu umiejętności i przećwiczeniu konkretnych narzędzi ułatwi więc uczestnikom wdrożenie jej w codzienną praktykę.

Aktualne wyzwania menedżerskie

Rozwijamy kluczowe umiejętności menedżerskie, dzięki którym uczestnicy mogą efektywnie mierzyć się z uniwersalnymi wyzwaniami, towarzyszącymi każdemu menedżerowi bez względu na organizację, szczebel zarządzania czy branżę. Śledzimy również uważnie to, jak zmienia się rynek pracy i uzupełniamy tematy szkoleń o aktualne wyzwania oraz kompetencje przyszłości.

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są szkolenia i warsztaty menedżerskie PROFES?

Kierujemy je do wszystkich osób, które pełnią funkcję menedżerską, a więc brygadzistów, mistrzów, team leaderów, kierowników, dyrektorów, członków zarządu, kierowników zespołów projektowych. Realizujemy szkolenia zarówno dla doświadczonych menedżerów, jak i osób, które dopiero obejmują te stanowisko (tzw. First Time Managers).

Czego dowiedzą się uczestnicy na szkoleniach dla menedżerów?

Wiedza pozyskiwana na szkoleniach ma na celu wzmocnić w menedżerach świadomość własnej roli i odpowiedzialności. Pomoże im również lepiej zrozumieć aktualne wyzwania menedżerskie, związane np. z przywództwem w świecie VUCA, zarządzaniem zespołem wielopokoleniowym czy zarządzaniem emocjami pracowników.

Jakie efekty przyniosą szkolenia menedżerskie PROFES?

Nasze szkolenia wspierają menedżerów w skuteczniejszym realizowaniu funkcji kierowniczych. Równie ważne jest pozyskanie praktycznych wskazówek i trening narzędzi pozwalających im skutecznie realizować zadania zarządcze, w tym np. motywowanie, delegowanie, udzielanie feedbacku, przeprowadzanie rozmów oceniających.

Czy PROFES ma w swojej ofercie kursy menedżerskie?

Realizujemy kursy menedżerskie w postaci kompleksowych programów rozwojowych, opracowanych z myślą o konkretnych stanowiskach menedżerskich. W naszej ofercie znajdziesz Program Rozwoju Menedżerów, Akademię Brygadzisty i Mistrza, Program First Time Managers oraz Program Rozwoju Menedżera Sprzedaży.

Czym się różnią warsztaty menedżerskie od szkoleń?

Szkolenia dla menedżerów zawierają elementy przekazywania wiedzy, jak i moduły skupione na przećwiczeniu nabywanych umiejętności. Warsztaty menedżerskie mają natomiast charakter wysoce praktycznego treningu, podczas którego uczestnicy mierzą się z trudnymi sytuacjami po to, aby w bezpiecznym środowisku przećwiczyć różne sposoby reagowania i stosowania poznanych narzędzi. Formę warsztatów stosujemy również wtedy, gdy potrzebne jest wspólne wypracowanie pewnych treści (np. standardów, dobrych praktyk, interpretacji wartości) lub ich utrwalanie (np. wymiana dobrych praktyk).

Czy uczestnicy otrzymają potwierdzenie ukończenia szkolenia?

Oferujemy certyfikowane szkolenia menedżerskie, co oznacza, że ich uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty potwierdzające udział. Certyfikat ukończenia szkolenia ma przypisany indywidualny numer identyfikacyjny, jak również wskazuje tytuł, tematykę i datę realizacji szkolenia.

Napisz do nas!

  • oferowania produktów i usług PROFES sp. z o.o. sp. k. bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym przesyłania informacji handlowych, dobierania ich pod kątem prezentowanych przeze mnie potrzeb, umożliwienia otrzymywania newslettera i wykorzystywania jego funkcjonalności, marketingu w wyszukiwarkach internetowych, pozycjonowania i optymalizacji na stronach www oraz na przetwarzanie przez PROFES sp. z o.o. sp. k. pozyskanych w ten sposób moich danych osobowych (adres-email, imię i nazwisko, telefon, firma przedsiębiorcy, stanowisko służbowe) w tych celach.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji handlowej.
  • Więcej informacji w Klauzuli informacyjnej i Polityce Prywatności.

  Poczytaj więcej na temat rozwoju kompetencji menedżerskich:

  Odwaga menedżerska - czym jest i dlaczego warto ją rozwijać?
  Według Brene Brown, psycholożki, autorki i badaczki tematu odwagi: „Poziom zbiorowej odwagi w organizacji jest absolutnie najlepszym czynnikiem prognozującym, czy organizacja jest zdolna do odniesienia sukcesu". W jakim stopniu sukces ten zależy od kadry zarządzającej? Czym jest odwaga w kontekście roli przywódczej i dlaczego warto, aby menedżerowie pracowali nad jej…
  Czytaj dalej
  Młode zespoły w sieci sprzedaży – przed jakimi wyzwaniami stają Menedżerowie?
  Elastyczny grafik i zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, ułatwiające łączenie pracy ze studiami, sprawiają, że sieci sprzedaży są jednym z najpowszechniejszych pierwszych miejsc pracy dla wielu młodych ludzi. Sklepy odzieżowe, sklepy kosmetyczne, salony oferujące elektronikę, kawiarnie, restauracje to tylko przykłady miejsc, w których zatrudnienie znajdują młode (zarówno w kwestii doświadczenia, jak i wieku) zespoły. Jakie wyzwania…
  Czytaj dalej
  Czego nie musi wiedzieć menedżer?
  Czy wiesz, co łączy yeti, jednorożca i wszechwiedzącego menedżera? Żadne z nich nie istnieje! Menedżer, który zna odpowiedź na wszelkie pytania, stoi za wszystkimi innowacyjnymi pomysłami i świeci przykładem w każdej minucie swojej pracy to…mit, który należy włożyć między bajki. Tym bardziej, że jest mitem dość szkodliwym.  W jednym z projektów rozwojowych dla menedżerów przeprowadzaliśmy…
  Czytaj dalej
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram