Natalia Tatarczuch

Trenerka, Konsultantka

Specjalizuje się szkoleniach z zakresu wellbeing i rozwoju kompetencji własnych, w tym zarządzania stresem, zarządzania emocjami w kryzysowych sytuacjach zawodowych i prywatnych, asertywnego udzielania informacji zwrotnej, wywierania wpływu, komunikacji na bazie porozumienia bez przemocy czy komunikacji na bazie autorskiego modelu Z.E.W.S.P.O.K.O.J.U. Równolegle prowadzi warsztaty teambuildingowe, zorientowane na poprawienie jakości współpracy i wzmacniania zaufania w zespole.

W roli trenera i coacha pracuje aktywnie od 2020 roku, realizując szkolenia i warsztaty zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Prowadzi autorski fanpage „Akademia Emocji & Komunikacji”, w ramach którego prowadzi webinary poświęcone zarządzaniu emocjami, budowaniu odporności psychicznej i skutecznej komunikacji. Swoją wiedzą dzieli się również, tworząc autorskie ebooki (m.in. „5 metod, jak radzić sobie ze stresem” czy ,,Jak się asertywnie komunikować, nie ulegając emocjom”).

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku „Socjologia”  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
i studiów podyplomowych „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego” na Wyższej Szkolenie Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Ukończyła także kursy związane z działalnością trenerską i coachingową.

Pracowała m.in. dla:

Inter Cars S.A., ZHA,  PZL Mielec, Lockheed Martin, Izba Administracji Skarbowej w Kielcach

Doświadczenie w branżach:
produkcyjna
sieci sprzedaży
administracyjna

Natalia Tatarczuch

Wróć do zespołu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram