Małgorzata Zaremba

Trenerka, Konsultantka

Mówią o niej:

„Najbardziej podobała mi się jej otwartość, komunikatywność. Otworzyła mi oczy i zobrazowała w prosty i ciekawy sposób narzędzia do stworzenia dobrego lidera i środowiska”

Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla, m.in. w obszarach: budowania zespołu i efektywnej współpracy, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, motywowania, przywództwa, coachingu. Równolegle prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji własnych, a także wspiera rozwój struktur sprzedażowych i realizuje Train The Trainers. Jest trenerką, coachem, konsultantką biznesową, mentorką, mediatorką i asesorką AC/DC.

Ukończyła pierwsze w Polsce studia podyplomowe związane z rozwojem pracownika - Akademię Asesora na SWPS. Absolwentka studiów podyplomowych „Doradztwo zawodowe z elementami coachingu” na WSB oraz „Coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi” na SWPS. Certyfikowana Trenerka Metody Spadochron, Coaching Maps oraz Podróży Bohatera. Posiada uprawienia Train The Trainers na poziomie zaawansowanym. Obecnie kontynuuje doskonalenie swoich kompetencji w ramach Zintegrowanych Studiów Magisterskich na kierunku Psychologia na Collegium Humanum.

W pracy indywidualnej z Klientem (jako coach, doradca zawodowy czy mentor) skupia się przede wszystkim na diagnozie potencjału, talentów i predyspozycji zawodowych. Traktuje człowieka holistycznie, naturalnie i ze zwróceniem uwagi na całą osobę, jej styl życia, przyzwyczajenia, środowisko, w jakim przebywa.  Razem z Klientem działa w celu osiągnięciu pełni człowieczeństwa na drodze samorealizacji poprzez dążenie do realizacji obranego celu.  

Pracowała m.in. dla:

ING, Stadler Polska, Hamilton Polska, Loreal Polska, Volkswagen Leasing Polska, Oninen Polska, PGE Obrót, PKP Intercity, PKP Energetyka, Norwich Union, Raiffeisen Bank, Millenium Bank, Krajowa Szkoła Administracji Państwowej, Oponeo.pl, Sklep Opon, Arctic S.A., Wilo S.A., Mago S.A. itd.

Doświadczenie w branżach:
produkcyjna
finansowa
energetyczna

Małgorzata Zaremba

Wróć do zespołu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram