/Kaizen_Institute.html Kaizen Institute Consulting Group

O nas

Kaizen Institute Poland

kaizen institute poland 30To międzynarodowa organizacja doradzająca przedsiębiorstwom w zakresie optymalizacji procesów. Jej twórcą jest pochodzący z Japonii Masaaki Imai. Kaizen Institute posiada biura w 25 lokalizacjach rozsianych na terenie 6 kontynentów. Obejmuje zasięgiem działania 30 krajów – świadczy usługi w 30 językach. Polskie przedsiębiorstwa Kaizen Institute wspiera od 2003 roku. Od samego początku PROFES i Kaizen Institute Poland współpracowały bardzo blisko, oferując Klientom połączenie twardych elementów zarządzania z miękkimi.

Kaizen Institute Poland to doradca oraz dostawca rozwiązań w obszarze „odchudzonych” procesów (lean, kaizen). Propaguje wiedzę, doradza, wdraża standardy pracy i ciągłego doskonalenia oraz optymalizuje procesy produkcyjne, logistyczne i zarządzania.

pl.kaizen.com

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.