HRM

Zarządzanie zasobami ludzkimi, szkolenia HR

Pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy, kluczowym dla wzrostu konkurencyjności

Sukces przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od optymalnego wykorzystania zasobów, jakimi ono dysponuje. Jednym z decydujących zasobów każdej firmy są jej pracownicy, stąd tak ważna jest ocena ich kompetencji oraz właściwa polityka kadrowa. Aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał, warto zainwestować w przeprowadzenie szkoleń pracowniczych. Profesjonalne zarządzanie zasobami ludzkimi w każdej firmie przynosi pozytywne rezultaty, dlatego szukając sposobu na to, by rozwój przedsiębiorstwa nabrał rozpędu, warto postawić właśnie na takie działanie. Trzeba pamiętać, że zarządzanie zasobami ludzkimi to zadanie trudne, wymagające posiadania odpowiedniej wiedzy i umiejętności, które można rozwinąć poprzez szkolenia HR.


Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, zarządzanie zasobami ludzkimi ma znaczenie i powinno współgrać ze strategią rozwoju firmy. Prowadzone przez nas szkolenia HR przeznaczone są zarówno dla działów personalnych, jak i kadry zarządzającej. Poprzez uczestnictwo w takich zajęciach można w krótkim czasie zwiększyć efektywność i zyskać umiejętność modelowania procesów personalnych. Dla wielu firm takie szkolenia HR mogą stać się wyraźnym bodźcem do stworzenia prężnie funkcjonującego, profesjonalnego działu HR, którego działalność pozwoli lepiej wykorzystać posiadane zasoby ludzkie.

Służymy Państwu naszymi najlepszymi praktykami w wyborze i wdrożeniu zgodnej z wartościami firmy strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Zacznijmy od spotkania i rozmowy.

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.