hello world!

Gotowe szkolenia 
e-learningowe i pigułki wiedzy

Zapewnij swoim pracownikom stały dostęp do e-learningowych źródeł wiedzy. Daj im możliwość korzystania z praktycznych i przydatnych wskazówek, które pomogą w zmianie nawyków, rozwiązywaniu problemów zawodowych i wzmacnianiu nabytych umiejętności.
ZAPYTAJ O GOTOWE PRODUKCJE
Gotowe szkolenia e-learningowe i pigułki wiedzy - oferta Profes

Które produkcje e-learningowe wybierzesz?

Sprawdź tematy szkoleń i pigułek wiedzy z naszej bazy gotowych produkcji e-learningowych.
Gotowe szkolenia e-learningowe menedżerskie - oferta Profes

Umiejętności menedżerskie

Zarządzanie przez cele, przekazywanie trudnych decyzji, a może udzielanie informacji zwrotnej? 

Zapoznaj się z produkcjami dla menedżerów, team leaderów i innych stanowisk kierowniczych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Gotowe szkolenia e-learningowe sprzedażowe - oferta Profes

Umiejętności sprzedażowe

Reagowanie na odmowę, odpieranie obiekcji, a może przedstawianie oferty językiem korzyści? 

Sprawdź nasze produkcje kierowane do pracowników działów sprzedaży i obsługi klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Gotowe szkolenia e-learningowe z umiejętności własnych - oferta Profes

Umiejętności własne

Organizacja czasu pracy, asertywność, a może orientacja na rezultat? 

Zapoznaj się z produkcjami, które pozwolą wzmacniać kluczowe kompetencje, przydatne bez względu na stanowisko.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gotowe szkolenia 
e-learningowe? 
Zobacz strefę demo

Zastanawiasz się nad zakupem gotowych produkcji? Sprawdź, przetestuj i przekonaj się, jak ciekawy i wygodny może być rozwój w formie e-learningu.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać bezpłatny, czasowy dostęp do naszej strefy demo. Znajdziesz na niej ponad 60 gotowych szkoleń i pigułek wiedzy z obszaru kompetencji menedżerskich, sprzedażowych i własnych.

CHCĘ DOSTĘP DO STREFY DEMO
E-learningowa strefa demo - oferta Profes

Kroki, przez które wspólnie przejdziemy:

Krok 1

Otrzymujemy Twoje zapytanie ofertowe

Krok 2

Otrzymujesz naszą ofertę i bezpłatny, czasowy dostęp do naszej strefy demo

Krok 3

Zapoznajesz się z naszymi gotowymi produkcjami e-learningowymi

Krok 4

Wybierasz produkcje, które chcesz zakupić

Krok 5

Omawiamy ofertę i odpowiadamy na Twoje dodatkowe pytania

Krok 6

Po zakupie otrzymujesz pliki gotowe do zaimplementowania na platformie

Co mówią Klienci o naszych gotowych produkcjach 
e-learningowych?

„Produkcje e-learningowe PROFES stanowią doskonały przykład przedstawienia uniwersalnych treści merytorycznych dedykowanych menedżerom, w atrakcyjny i przystępny dla użytkowników sposób. Wirtualne pigułki wiedzy, realizujące wszystkie założenia idei microlearningu, okazały się być ciekawym rozwiązaniem, wspierającym naszych pracowników w radzeniu sobie z codziennymi problemami menedżerskimi”

Krzysztof Godlewski, Kierownik Szkoleń Fabryki Michelin Polska S.A.

„Uczestnicy projektu otrzymali dostęp do platformy e-learningowej, zawierającej cykl szkoleń e-learningowych i wirtualnych pigułek wiedzy, dzięki którym w dowolnym miejscu i czasie mogli powrócić do interesujących ich zagadnień. (…) Dzięki uniwersalnemu charakterowi pigułek i szkoleń, były one doskonałym wzmocnieniem wiedzy przekazywanej na sali szkoleniowej”

Katarzyna Piątek, Dyrektor Działu Opakowań, POLPAK Sp. z o.o.

Zaufali nam

Dołącz do grona marek, dla których mieliśmy przyjemność tworzyć szkolenia e-learningowe

Jak korzystać z gotowych szkoleń i pigułek e-learningowych?

Pigułki wiedzy i gotowe szkolenia to krótkie formy e-learningowe, które w szybki i przystępny sposób pomogą rozwiązać konkretny problem zawodowy czy wzmocnić daną umiejętność. Zastosuj je jako:

Utrwalenie wiedzy

Jako aktywność typu post-work po szkoleniu, która odświeży najważniejsze zagadnienia

Doraźne wsparcie

Jako praktyczną wskazówkę, jak postępować w przypadku zaistnienia konkretnego problemu czy trudnej sytuacji

Wzmocnienie pożądanych zachowań

Jako podpowiedź dla pracownika, jak efektywnie realizować konkretne wyzwanie, przed którym staje

Najczęściej zadawane pytania

W jakim formacie są publikowane e-learningowe pigułki i szkolenia?

Wszystkie nasze pigułki i szkolenia e-learningowe produkujemy w programie Articulate Storyline 360 i są one publikowane w międzynarodowym standardzie SCORM 1.2. Dodatkowo nasze produkcje są publikowane do formatu HTML5, która nie wymaga użycia wtyczek Flash.

Jaką mam pewność, że zakupione pigułki i szkolenia e-learningowe zostaną odtworzone przez posiadaną przeze mnie platformę e-learningową?

Nasze produkcje e-learningowe są publikowane w międzynarodowym standardzie SCORM 1.2. Każda platforma LMS odtwarzająca ten format obsłuży nasze pigułki i szkolenia e-learningowe. W razie potrzeby, oferujemy również możliwość wcześniejszego przetestowania próbnej pigułki wiedzy na Twojej platformie.

Co, jeśli chcę kupić gotowe produkcje, a nie mam swojej platformy e-learningowej?

Chętnie pomożemy także w tej kwestii. Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę na dedykowaną platformę e-learningową dla Twojej organizacji.

Czy zakupione pigułki i szkolenia będą możliwe do odtworzenia na urządzeniach mobilnych?

Tak, wszystkie nasze produkty e-learningowe są responsywne, co oznacza, że Twoi pracownicy będą mogli je odtwarzać na urządzaniach mobilnych. Jedynym warunkiem jest stabilne połączenie internetowe.

Czy zakupione pigułki i szkolenia posiadają pokład lektorski? Czy mogę zamówić produkt e-learningowy bez podkładu lektorskiego i otrzymać niższą cenę?

Tak, wszystkie pigułki i szkolenia posiadają podkład lektorski. Są one sprzedawane jako gotowe produkty i nie ma możliwości ich zakupu bez podkładu lektorskiego.

Jakie są warunki zakupu gotowych produktów e-learningowych PROFES?

Produkty e-learningowe z bazy gotowych rozwiązań PROFES sprzedawane są w licencji wieczystej, bez limitu uczestników w ramach organizacji.

Czy w gotowych szkoleniach i pigułkach można umieścić logo mojej firmy?

Oczywiście, oferujemy możliwość zmiany layoutu szkoleń i pigułek wiedzy, tak aby był zgodny z identyfikacją wizualną Twojej organizacji (w tym dodanie logo czy zmiana kolorystyki ekranów).

Napisz do nas!

  • oferowania produktów i usług PROFES sp. z o.o. sp. k. bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym przesyłania informacji handlowych, dobierania ich pod kątem prezentowanych przeze mnie potrzeb, umożliwienia otrzymywania newslettera i wykorzystywania jego funkcjonalności, marketingu w wyszukiwarkach internetowych, pozycjonowania i optymalizacji na stronach www oraz na przetwarzanie przez PROFES sp. z o.o. sp. k. pozyskanych w ten sposób moich danych osobowych (adres-email, imię i nazwisko, telefon, firma przedsiębiorcy, stanowisko służbowe) w tych celach.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji handlowej.
  • Więcej informacji w Klauzuli informacyjnej i Polityce Prywatności.

  Poczytaj więcej na temat e-learningu:

  Wirtualne pigułki wiedzy - microlearning
  Pigułki wiedzy (ang. Knowledge pills) to forma szkoleniowa „instant”, czyli skondensowana do formatu wideo, audio czy tekstowego wiedza merytoryczna z określonego tematu. Pigułki wiedzy idealnie wpisują się koncepcję microlearningu – a więc podawania treści rozwojowych w atrakcyjnej dla odbiorcy formie w łatwych do przyswojenia, niewielkich „porcjach”. Czym się charakteryzuje nasza pigułka wiedzy - microlearning?…
  Czytaj dalej
  Jakie szanse daje wykorzystanie technologii w rozwoju?
  Wydarzenia ostatnich paru miesięcy sprawiły, że dla wielu organizacji chęć kontynuowania procesów rozwojowych oznaczała konieczność przeniesienia ich w przestrzeń online. Czy jednak taką zmianę powinniśmy postrzegać wyłącznie jako przymus, wywołany specyficzną sytuacją? Niekoniecznie. Jak wynika z raportu „Our status with tech at work: It’s complicated” opracowanego w 2018 roku przez PWC, już wtedy…
  Czytaj dalej
  Pigułka potrzebna… od zaraz!
  Nie cierpię poniedziałków! Chyba nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że to zdanie wszyscy powtarzamy co najmniej 4 razy w miesiącu. Stres, przemęczenie czy natłok pilnych zadań niejednego z nas może skutecznie zniechęcić do porannego wstawania. Rozwiązaniem wielu problemów może być pigułka wiedzy – krótka e-learningowa instrukcja, jak postępować w danej sytuacji. Musisz udzielić niewygodnej…
  Czytaj dalej
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram