/Zespol_trenerow_i_konsultantow.html Zespół trenerów i konsultantów - Profes

O nas

Zespół Trenerów i Konsultantów

Wdrożenia programów doradczych i szkoleniowych dla naszych Klientów realizujemy w oparciu o wewnętrzny zespół specjalistów i praktyków. Większość z nich to wieloletni współpracownicy PROFES®. Aby trafić do naszego zespołu przeszli wnikliwą, wieloetapową procedurę rekrutacyjną. Każdy z nich legitymuje się – obok doświadczenia trenerskiego – praktycznym doświadczeniem z racji realizowania wcześniej funkcji menedżerskich, handlowych, zarządczych.

Nasi trenerzy oraz konsultanci są objęci permanentnym systemem rozwoju. Wymiana doświadczeń, pomysłów, rozwiązań doradczych i szkoleniowych (z zachowaniem klauzuli poufności względem tajemnic Klientów), szkolenia wewnętrzne, konsultacje scenariuszy, ćwiczeń, case'ów, sesje Train the Trainers to działania, na które zwracamy szczególną uwagę.

W kazdym projekcie realizowanym dla Państwa jest osoba pełniąca funkcję Konsultanta Zarządzającego - gwarantuje ona doradztwo merytoryczne i wysoką jakość zarządzania projektem. Osoby te posiadają wieloletnie doświadczenie w definiowaniu i zarządzaniu projektami. Są odpowiedzialne za współpracę z Klientami w obszarze merytorycznym, organizacyjnym, jednocześnie będąc członkiem zespołu wykonawczego – pracują jako konsultanci / trenerzy w obszarach swoich specjalizacji.

W przypadku konieczności powiększenia zespołu o praktyka rzadkiej specjalności sięgamy do sprawdzonych konsultantów i trenerów zewnętrznych, z którymi przy takich okazjach od wielu lat współpracujemy.


 

 

 

spa
   
   
   
 
   
   
   
 
   
   
   
 
   
   
   
 
   
   
   
   
 
   
   
   
   
   
 
   
   
   
   
 
   
   
 
   
   
   
   
   
   
   
 
   
   
   
 
   


Krzysztof Mironowicz, 
Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Najbardziej podobał mi się podczas szkolenia sam sposób prowadzenia przez trenera, jego profesjonalizm i wiedza (…) Super gość! Skąd Wy takich bierzecie?”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji (sztuka profesjonalnej prezentacji, komunikacja i asertywność, komunikacja menedżerska, prowadzenie spotkań, Media Relations, audyty komunikacyjne), zarządzania (warsztaty zarządzania, budowanie zespołu, kierowanie zespołem, organizacja pracy własnej, skuteczny Menedżer, liderowanie i przewodzenie, efektywność w zarządzaniu ludźmi, techniki zespołowego rozwiązywania problemów, rozwiązywanie konfliktów, zarządzanie zmianą, współpraca w zespole, styl coachingowy w zarządzaniu, doradztwo, coaching) oraz sprzedaży i obsługi Klienta (aktywne pozyskiwanie i obsługa Klienta, współpraca z kluczowymi Klientami firmy, telemarketing, prowadzenie rozmów handlowych, negocjacje).

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego - studiów magisterskich na kierunku polonistyka oraz Podyplomowego Studium Wiedzy o Wspólnotach Europejskich. Ukończył kurs English as a Second Language w Bostonie oraz Polsko-Amerykańskie Studium Komunikacji Społecznej w Organizacji i Zarządzaniu „Public Relations” Politechniki Wrocławskiej. Posiada certyfikat LEA oraz certyfikat szkoleń KAIZEN.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, BZ WBK Leasing, PEPCO Poland, Dr. Max, NGK Ceramics

 

Ewa Tarczyńska, Trener, Konsultant, Coach

Mówią o niej: „Ewa sprawia, że chciało się jej słuchać, dla mnie mogłoby nie być przerw (…) Profesjonalistka w każdym calu, potrafi zainteresować i w wyśmienity sposób przekazać wiedzę.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności menedżerskich, w tym m.in.: zarządzania ludźmi, budowania zespołu, efektywnej pracy z zespołem, coachingu, komunikacji, motywowania, rozwiązywania problemów, zarządzania stresem czy zarządzania zmianą.

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, studia podyplomowe oraz kursy specjalistyczne z zakresu socjoterapii, doradztwa zawodowego, mediacji, psychologii sądowej. Jest absolwentką szkoły trenerów edukatorów organizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada certyfikat tutora, a także certyfikat CoachWise Essentials akredytowany przez ICF.

Pracowała m.in. dla: MPWiK Wrocław, NGK Ceramics Polska, VORWERK Polska, Dr. Max, CERSANIT III

 

Bogna Majeran, Trener, Konsultant

Mówią o niej: „Świetny Trener – merytorycznie przygotowany, wrażliwy (…) bardzo pozytywna osoba zaszczepiająca pasję do tematu.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności menedżerskich, w tym zarządzania konfliktami i zarządzania projektami w oparciu o metodykę PRINCE2 i PMI, szkoleniach z obszaru umiejętności osobistych, m.in.: komunikacji, asertywności, współpracy w zespole i efektywności własnej, a także w coachingu. Równolegle prowadzi projekty dotyczące zarządzania i wsparcia sprzedaży oraz obsługi Klienta.

Absolwentka Biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych Nowoczesne Zarządzanie Kadrami na Akademii Ekonomicznej. Ukończyła Studium Mediacji, staż dla trenerów oraz kurs w zakresie prowadzenia coachingu „Coaching dla profesjonalistów”. Posiada licencję Master of Art of NPL oraz certyfikat PRINCE2.

Pracowała m.in. dla: EMPiK, MPWiK Wrocław, NGK Ceramics Polska, Dr. Max, NO LIMIT, HERBAPOL

 


Krzysztof Gwozdek, 
Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Fachowiec w swojej dziedzinie (…) Bardzo kompetentny. Ma olbrzymią wiedzę i umiejętnie ją przekazuje.”

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach związanych z wszelkimi formami kontaktu z Klientami: sprzedaży, obsługi Klienta, profesjonalnej korespondencji biznesowej, windykacji, badaniami satysfakcji klienta. Ma duże doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu standardów obsługi Klienta, a także w opracowywaniu katalogów Dobrych Praktyk. Równoległym obszarem specjalizacji są umiejętności menedżerskie, zwłaszcza te związane z motywowaniem, wynagradzaniem i rozwojem pracowników.

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz kilku studiów podyplomowych, m.in.: z zakresu marketingu i zarządzania oraz metod zarządzania strategicznego. Ukończył liczne kursy o tematyce zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, i sprzedaży.

Pracował m.in. dla: Renault Polska, Suzuki Motor Poland, Mercedes-Benz, Santander Bank Polska (dawniej: Bank Zachodni WBK), Robert Bosch, SELGROS

 

Waldemar Szymecki, Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Mega przyjemnie prowadzone szkolenie. Prowadzący ma ogrom wiedzy i pozytywnej energii (…) Buduje dobrą atmosferę i ma otwarty kontakt z uczestnikami.”

Specjalizuje się w coachingu on the job Handlowców, a także w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta oraz negocjacji sprzedażowych i zakupowych. Zajmuje się również tematyką zarządzania sprzedażą w kanale B2C i B2B, zarządzania procesami reklamacyjnymi, marżą i rentownością sklepu detalicznego oraz zagadnieniem psychologii szefa.

Ukończył wyższe studia inżynierskie Akademii Techniczno-Rolniczej. Absolwent studiów podyplomowych „Psychologia w marketingu” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, „Trener grupowy” w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS oraz „Akademia Trenera Biznesu” w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Uczestnik ponad 60 szkoleń z zakresu sprzedaży, zarządzania oraz coachingu. Posiada tytuł Interim Managera, potwierdzający doświadczenie na najwyższych szczeblach zarządzania, jak i wysokie kompetencje w zakresie projektowania i wdrażania zmian w organizacjach,

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Das WeltAuto - Volkswagen Group Polska, Bank Zachodni WBK, Maspex, Carlsberg, Kompania Piwowarska

 

Filip Suliborski, Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Metoda prowadzenia szkoleń najlepsza na świecie (…) Niesamowicie przygotowany, świetny facet. Daje wiele wskazówek, które zasługują na zastosowanie w praktyce. Powinien prowadzić wszystkie szkolenia.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta dla Handlowców, doradców Klienta i Doradców Serwisowych oraz Kierowników, obejmujących m.in.: prospecting i aktywną sprzedaż, budowanie pozytywnej relacji z Klientem, badanie potrzeb i tworzenie oferty, prowadzenie rozmów handlowych czy techniki finalizowania sprzedaży. Równolegle prowadzi szkolenia rozwijające kompetencje menedżerskie, w tym: budowanie i zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, coaching, wyznaczanie celów, zarządzanie czasem i organizację pracy, a także rekrutację, selekcję i wprowadzanie nowego pracownika do zespołu.

Magister Psychologii ze specjalizacją Psychologia Zarządzania i Pracy. Ukończył roczny cykl szkoleń z Analizy Transakcyjnej w praktyce zarządzania oraz kursy branżowe prowadzone przez Grupę TROP, Dynergie, FPL Consultant oraz Personel Profit. Umiejętności z zakresu budowania i zarządzania zespołem doskonalił w ramach szkoleń autorytetów tego obszaru, m.in. Briana Tracy’ego, Jima Heidema, Terry’ego Schustera, Jacka Santorskiego i Fryderyka Karzełka.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, MPWiK we Wrocławiu, Renault Polska, SEAT – Volkswagen Group Polska, Volkswagen Bank


Katarzyna Klar-Plutarska, 
Trener, Konsultant, Coach ICF

Mówią o niej: „Oceniam ją celująco! Bardzo miła, szalenie kompetentna, mega pozytywna.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności sprzedażowych, obsługi Klienta i badania jego potrzeb, sprzedaży produktów i usług oraz prowadzenia negocjacji handlowych. Równolegle prowadzi coaching dla liderów sprzedaży oraz szkolenia z obszaru umiejętności osobistych, takich jak: asertywność, współpraca w zespole czy efektywność własna.

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Opolskiej. Ukończyła Zaawansowaną Szkołę Biznesu „MODERATOR”. Posiada certyfikat Trenera metodologii FRIS® oraz certyfikat International Coach Federation.

Pracowała m.in. dla: Santander Bank Polska (dawniej: Bank Zachodni WBK), Vorwerk Polska, Wago Elwag, ING Bank Śląski, PKO BP

 

 

 

Maciej Garwoliński, Trener, Konsultant, Coach CFC

Mówią o nim: „Łatwo nawiązuje kontakt i wprowadza pozytywne nastawienie, widać jego entuzjazm do omawianych tematów (…) Fajny gość ;)”

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu systemów zarządzania, komunikacji interpersonalnej i umiejętności psychospołecznych, a także w coachingach kadry menedżerskiej zarówno w wymiarze indywidualnym, jak i grupowym. Równolegle realizuje działania rozwojowe z obszaru HR.

Absolwent Wydziału Pedagogicznego Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz studiów na kierunku „Trener Coach” Collegium Civitas w Warszawie. Ukończył kurs „Przywództwo i Coaching” prowadzony przez CHILTERN Consultancy International. Posiada Coaching Fundamentals Certificate przyznany przez prestiżową, najstarszą w Europie szkołę coachingu – Noble Manhattan Coaching.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Dr. Max, Santander Bank Polska (dawniej: Bank Zachodni WBK), EMPiK

 

Mirosław Tarasiewicz, Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Pełen profesjonalizm. Zorientowany na zespół, doświadczony, z humorem, nie buduje dystansu.(…) Jest osobą o dużej wiedzy, która potrafi zainteresować uczestników szkolenia.”

Specjalizuje się w prowadzeniu działań rozwojowych dla średniej i najwyższej kadry menedżerskiej, w tym szkoleń z zakresu: przywództwa, efektywnego zarządzania zespołem, skutecznej komunikacji i współpracy, budowania elastycznych strategii i struktur organizacyjnych oraz identyfikowania przyczyn i projektowania rozwiązań dla problemów w obszarze zarządzania przedsiębiorstwami funkcjonującymi w turbulentnym środowisku biznesowym. Równolegle realizuje działania rozwojowych dla zespołów handlowych, w tym szkoleń z zakresu: wykorzystywania zróżnicowanych technik sprzedaży, badania potrzeb Klienta i tworzenia dopasowanej oferty, prowadzenia negocjacji handlowych oraz technik ułatwiających finalizowanie sprzedaży.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doktor ekonomii w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Posiada polskie i międzynarodowe certyfikaty trenerskie, ukończył Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachingu Biznesowego firmy Moderator. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Autostore, Triplex, PROFIM, Pro-line, iSource


Paweł Kwiatkowski, 
Trener, Konsultant, Coach CFC

Mówią o nim: „Trener o wysokiej kulturze osobistej i dużej wiedzy (…) Jest zaangażowany, umiejętnie przekazuje wiedzę i ma indywidualne podejście do uczestnika.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju umiejętności sprzedażowych handlowców pracujących stacjonarnie i w terenie, osób odpowiedzialnych za obsługę Klienta i pracowników call center, a także umiejętności menedżerskich kadry zarządzającej sprzedażą. Równolegle tworzy standardy obsługi i sprzedaży, prowadzi sesje coachingowe dla managementu różnego szczebla, wspierając liderów dążących do rozwoju biznesu, a także realizuje szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności własnych.

Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz studiów podyplomowych „Szkolenia i Coaching” Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie. Ukończył Akademię Trenera Biznesu Kontrakt OSH. Posiada certyfikat Coaching Fundamentals Certificate, przyznany przez prestiżową organizację Noble Manhattan Coaching.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Wago Elwag, SELGROS, Prudential Polska, Poczta Polska


Łukasz Pustelnik, 
Trener, Konsultant

Mówią o nim: „Merytoryczne podejście, swobodny kontakt (…) nieprzeciętnie miły, z dużą wiedzą i umiejętnością jej przekazania.”

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności obsługi Klienta i sprzedaży aktywnej, technik sprzedaży i negocjacji handlowych oraz coachingu indywidualnym Szefów Sprzedaży i coachingu wspierającym Handlowców w terenie. Równolegle pełni rolę konsultanta w projektach obejmujących budowanie standardów obsługi oraz modeli aktywnego pozyskiwania nowych Klientów.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studium podyplomowego Zarządzanie sprzedażą Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz Szkoły Trenerów MODERATOR. Ukończył międzynarodowy projekt TTT w Hamburgu ze specjalizacją „Sales-force trainer”. Licencjonowany trener metodologii sprzedaży według modelu Everything DiSC, którą wykorzystuje w szkoleniach z zakresu prezentacji, negocjacji i technik sprzedaży. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Pracował m.in. dla: ŠKODA – Volkswagen Group Polska, Das WeltAuto - Volkswagen Group Polska, Mondelez, Allegro, Kompania Piwowarska

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max