/Zespol_trenerow_i_konsultantow.html Zespół trenerów i konsultantów - Profes

O nas

Zespół trenerów i konsultantów

Wdrożenia programów doradczych i szkoleniowych dla naszych Klientów realizujemy w oparciu o wewnętrzny zespół specjalistów i praktyków. Większość z nich to wieloletni współpracownicy PROFES®. Aby trafić do naszego zespołu przeszli wnikliwą, wieloetapową procedurę rekrutacyjną. Każdy z nich legitymuje się – obok doświadczenia trenerskiego – praktycznym doświadczeniem z racji realizowania wcześniej funkcji menedżerskich, handlowych, zarządczych.

Nasi trenerzy oraz konsultanci są objęci permanentnym systemem rozwoju. Wymiana doświadczeń, pomysłów, rozwiązań doradczych i szkoleniowych (z zachowaniem klauzuli poufności względem tajemnic Klientów), szkolenia wewnętrzne, konsultacje scenariuszy, ćwiczeń, case'ów, sesje Train the Trainers to działania, na które zwracamy szczególną uwagę.

W kazdym projekcie realizowanym dla Państwa jest osoba pełniąca funkcję Konsultanta Zarządzającego - gwarantuje ona doradztwo merytoryczne i wysoką jakość zarządzania projektem. Osoby te posiadają wieloletnie doświadczenie w definiowaniu i zarządzaniu projektami. Są odpowiedzialne za współpracę z Klientami w obszarze merytorycznym, organizacyjnym, jednocześnie będąc członkiem zespołu wykonawczego – pracują jako konsultanci / trenerzy w obszarach swoich specjalizacji.

W przypadku konieczności powiększenia zespołu o praktyka rzadkiej specjalności sięgamy do sprawdzonych konsultantów i trenerów zewnętrznych, z którymi przy takich okazjach od wielu lat współpracujemy.


Krzysztof Gwozdek

Krzysztof Gwozdek
Trener i konsultant PROFES®

Krzysztof Gwozdek specjalizuje się w szkoleniach związanych z wszelkimi formami kontaktu z klientami: sprzedaży, obsługi Klienta, profesjonalnej korespondencji biznesowej, windykacji, badaniami satysfakcji klienta. Równoległym obszarem specjalizacji są umiejętności menedżerskie, zwłaszcza związane z motywowaniem, wynagradzaniem i rozwojem pracowników działów handlowych.

Jako trener pracuje od 2002 roku. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał przygotowując programy szkoleń oraz prowadząc szkolenia w szczególności dla pracowników i menedżerów sprzedaży. Obszar zarządzania sprzedażą i obsługą Klienta poznał dogłębnie od strony praktycznej pracując przed rozpoczęciem kariery trenerskiej w drugiej co do wielkości sieci telewizji kablowej w Polsce. Był koordynatorem i osobą odpowiedzialną za projekt wdrożenia standardów obsługi Klienta w sieci biur obsługi Klienta i w serwisach.

Najwcześniejsze doświadczenia handlowe budował samodzielnie prowadząc, a potem kierując sprzedażą w przedsiębiorstwie handlowym. Miał okazję bezpośrednio zetknąć się ze wszystkimi aspektami obsługi Klientów w tym z praktycznym zarządzaniem marketingiem. Z doświadczenia tego korzysta w czasie swoich szkoleń, co pozwala mu na dobre zrozumienie problemów uczestników.
Zanim poświęcił się wyłącznie pracy trenerskiej był wykładowcą uniwersyteckim. Zdobył wtedy obok doświadczenia w nauczaniu, formalne uprawnienia pedagogiczne. Jako praktyk, nie chcąc ograniczać się tylko do zagadnień teoretycznych zaprzestał pracy akademickiej na rzecz szkoleń i konsultacji dla przedsiębiorstw rynkowych.

Krzysztof brał udział w kompleksowym projekcie rozwojowym PROFES® dla SUZUKI Motor Poland. Zanim zaczął współpracę z PROFES® był zaangażowany w projekty dla Stoen, Lotos, PZU, Cetelem, Eurobank, AVK Sp. z o.o., Nice Polska, Krispol.

Kieruje się mottem "Więcej widać, kiedy się patrzy". Jak sam mówi: Warto poświęcać czas na analizę różnych procesów i zdarzeń. Posługiwanie się uproszczeniami, stereotypami albo prostymi wyjaśnieniami dowodzi lenistwa. Odkrywanie złożoności to wielka przygoda.


Maryla Korczyńska

Maria Korczyńska
Coach, trener i konsultant PROFES®

Maria Korczyńska jest konsultantem i trenerem od ponad 15 lat.

Samodzielnie zarządzała merytorycznie dużymi projektami, zarówno doradczymi, jak i doradczo-szkoleniowymi, m.in. dla Fortum, Winkhaus, Skoda Auto Polska.

Jest autorką i realizatorką wielu szkoleń i działań doradczych z zakresu  standaryzacji pracy menedżerów, zarządzania przez cele, motywowania pracowników i oceniania ich pracy, strategii rozwoju firmy, projektowania zmian organizacyjnych, współpracy z problemowymi zespołami, strategii marketingowej firmy, reengineeringu oraz treningu dla zarządów i menedżerów.

Uczestniczyła również w programach naukowo - badawczych realizowanych przez Akademię Ekonomiczną. Jest autorką i współautorką publikacji i referatów m.in. z zakresu organizacji przedsiębiorstwa oraz zarządzania firmą.

Jako konsultant i trener brała udział w projektach PROFES® dla firm takich jak: FORTUM, SkodaAuto Polska, Michelin Polska, Vattenfall Poland AB, Kaufland, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, TRW Automotive, SCHIEVER POLSKA, Viessmann Technika Grzewcza, Wrigley Polska.

Mówi o sobie: W pracy jestem bardzo uporządkowana, ale prywatnie, dla równowagi, bardzo lubię niezorganizowane, spontaniczne wycieczki. Uwielbiam wyprawy w góry, aby się dotlenić, zobaczyć szersze horyzonty i porządnie się zmęczyć. Moją nową pasją są dalekie podróże - zupełnie odmienne klimaty, ludzie i krajobrazy zapierające dech w piersiach.


Bogna Majeran

Bogna Majeran
Trener PROFES®

Bogna Majeran specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności menedżerskich, zarządzania projektami, sprzedaży i obsługi Klienta, zarządzania sprzedażą, coachingu oraz w obszarze umiejętności osobistych: komunikacja, asertywność, współpraca w zespole i efektywność własna.

Posiada licencję Master of Art of NLP, ukończony staż dla trenerów i kurs w zakresie prowadzenia coachingu "Coaching dla profesjonalistów".

Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując jako koordynator sprzedaży w firmie z branży kosmetycznej. Obsługiwała odbiorców hurtowych i kluczowych Klientów detalicznych. W firmie sprzedaży bezpośredniej stworzyła grupę ok. dwóch tysięcy konsultantów.

Bogna współzarządzała także grupą kilkudziesięciu telemarketerów call center banku.

Jako trener brała udział w projektach PROFES® dla firm takich jak: Ahold Polska, Artman, Avans Polska, BP Polska, Decathlon, Delhi Poland, EFL, Faurecia, GlaxoSmithKline, Gotec Polska, Górnośląskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A. (Grupa Vatenfall), ING Bank Śląski S.A., Lukas Bank, Makro, Michelin Polska, TRW Polska, Urząd Miasta Wrocławia, Wrigley Poland, YES Biżuteria.

Mówi o sobie: Nie żałuję niczego, co przydarzyło się w moim życiu. Każde doświadczenie nas wzbogaca.


Krzysztof Mironowicz

Krzysztof Mironowicz
Trener PROFES®

Krzysztof Mironowicz specjalizuje się m.in. w szkoleniach z zakresu komunikacji, zarządzania, budowania zespołu, sprzedaży, obsługi Klienta, budowania wizerunku, public relations i media relations.

Swoje doświadczenie trenerskie zdobywał przygotowując programy szkoleń oraz prowadząc szkolenia m.in. dla Departamentów Sprzedaży, Obsługi Klienta oraz Managerów HR. Obszar managerski poznał dogłębnie od strony praktycznej, przez kilkanaście lat zarządzając Grupami Producenckimi TVP, a także koordynując prace związane z realizacją wielkoformatowego pomnika w centrum Wrocławia.

Pogłębiał praktyczne umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe aktywnie pozyskując sponsorów różnego rodzaju realizacji medialnych oraz społecznych. Wcześniejsze doświadczenia trenerskie, m.in. w takich dyscyplinach jak komunikacja czy sztuka profesjonalnej prezentacji, budował pracując jako redaktor programów telewizyjnych oraz osoba prowadząca audity komunikacyjne w przedsiębiorstwach.

Jako trener brał udział w projektach PROFES® dla firm takich jak: KGHM, Polska Miedź S.A., Poczta Polska, Polski Rejestr Statków, JTT Computer, PPH Gąsior S.A., FPHU Wiśniowski, Isoglas, Sanha Polska, Avans Polska, Elmsteel Polska.

Mówi o sobie: Jestem zapalonym żeglarzem, samodzielnie zbudowałem jacht.
Mówią o nim: Najbardziej podobał mi się podczas szkolenia sam sposób prowadzenia przez trenera, jego profesjonalizm i wiedza.


Ewa Tarczyńska

Ewa Tarczyńska
Trener PROFES®

Ewa Tarczyńska od 15 lat specjalizuje się w szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności menedżerskich, osobistych, takich jak  zarządzanie ludźmi, budowanie zespołu, praca z zespołem, współpraca w zespole, coaching, komunikacja, asertywność, motywowanie, rozwiązywania problemów, zarządzanie stresem, zarządzanie zmianą i inne związane z rozwojem osobistym.

Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała przygotowując programy szkoleń oraz prowadząc szkolenia dla różnych grup zawodowych m.in. kadry kierowniczej różnego szczebla, przedstawicieli handlowych, pracowników produkcji i usług, nauczycieli, lekarzy. Pracując w roli trenera zrealizowała ponad 1000 dni szkoleniowych, przeszkoliła kilka tysięcy ludzi.

Posiada certyfikat tutora, a także certyfikat CoachWise Essentials akredytowany przez ICF


Adam Jaworski

Adam Jaworski
Trener współpracujący z PROFES®

Konsultant, trener, współpracuje z PROFES. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży (sprzedaż, negocjacje, komunikacja z klientem) oraz w szkoleniach menedżerskich (umiejętności kierownicze, zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami, zarządzanie przez cele).

Od piętnastu lat zawodowo związany z branżą szkoleniową oraz usługowo-handlową. W pracy z Klientami analizuje i optymalizuje procesy sprzedaży i obsługi, definiując i wdrażając opracowane standardy. Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej oraz coaching indywidualny w firmach produkcyjno-handlowych.

Doświadczenia z wcześniejszej pracy na kierowniczym stanowisku wykorzystuje ucząc, jak prawidłowo komunikować się z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, negocjować i zarządzać podległymi pracownikami.

Jako trener brał udział w projektach PROFES® dla firm takich jak: Suzuki Motor Poland, Faurecia, ING Bank Śląski, SkodaAuto Polska, PTF Bank (obecnie Santander).

Pytany o hobby opowiada o ekstremalnych wyprawach rowerowych w trudno dostępne i niebezpieczne miejsca oraz o długich nocach spędzanych na grze w szachy w internecie.


 Mariusz Dobrzycki

Agnieszka Nowicka
Trener współpracujący z PROFES®

Trener biznesu z ponad 14-letnim doświadczeniem w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń (w tym przez 3 lata jako Trener Wewnętrzny w instytucji finansowej). Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania „MATRIK”. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Specjalizuje się w szkoleniach:

  • handlowych (m. in. techniki sprzedaży i negocjacji, obsługa Klienta, rozmowy z trudnym Klientem, pozyskiwanie Klientów, telemarketing, miękka windykacja) 
  • menadżerskich (m. in. kierowanie zespołem, rozmowy oceniające, zarządzanie zmianą, zarządzanie strategiczne, zarządzanie projektami, komunikacja w zespole, komunikacja z partnerami biznesowymi, prowadzenie spotkań i prezentacji, rekrutacja i selekcja pracowników) 
  • PRowych (m. in. komunikacja zewnętrzna, współpraca z mediami) 
  • dotyczących rozwoju kompetencji osobistych (m. in. komunikacja interpersonalna, wystąpienia publiczne, zarządzanie czasem, asertywność, kreatywność).

Posiada certyfikat Project Management Institute „Certified Associate in Project Management” (Metodyka PMBOK®) oraz APMG-International z zarządzania projektami według metodyki PRINCE2®. Poza szkoleniami zajmuje się prowadzeniem projektów z obszaru zarządzania strategicznego w zakresie wypracowywania kierunków rozwoju firm, w tym zarządzania sprzedażą, zarządzania zasobami ludzkimi, organizacji pracy, budowania wizerunku instytucji, komunikacji wewnętrznej oraz PR. Jako Doradca diagnozuje możliwości i potrzeby firm oraz określa zmiany, niezbędne do podniesienia efektywności i skuteczności ich działania. Koordynuje procesy wdrażania zmian oraz prowadzi sesje coachingowe dla kadry managerskiej. Posiada doświadczenie w doborze pracowników na stanowiska sprzedażowe i kierownicze, w tym kadry zarządzającej, jak również w diagnozowaniu kompetencji pracowników. Realizuje projekty zarówno komercyjne, jak i finansowane ze środków Unii Europejskiej – akredytowany przez PARP trener / doradca w projektach „MMP dostawcą usług dla osób starszych” (2014 r.), „Instrument Szybkiego Reagowania” (2013 r.), „Praca czeka na Ciebie - nowe szanse zawodowe dla kobiet pozostających bez zatrudnienia na Dolnym Śląsku” (2011 r.). 13 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. 8 lat pracy na stanowiskach kierowniczych. Przez 4 lata zarządzała komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną w ogólnopolskich firmach. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy ze studentami.


 

 Dorota Palczuk

Dorota Palczuk
Trener współpracujący z PROFES®

Posiada 10 letnie doświadczenie w pracy trenerskiej - głównie ze skutecznej komunikacji z Klientem oraz jego profesjonalnej obsługi, jak również w szkoleniach team buildingowych, w komunikacji wewnątrzzespołwej, w rozwiązywaniu konfliktów grupowych i indywidualnych oraz w budowaniu prawidłowych relacji pomiędzy pracownikami, poprzez sprawne zarządzanie zespołem i skuteczne przywództwo. Ostatnie 4 lata poświęciła na rozwijaniu umiejętności w zakresie HRM, do głównych obszarów specjalizacji należy: tworzenie opisów stanowisk, ocena pracownicza, budowanie profili kompetencyjnych, tworzenie systemów motywacyjnych, rekrutacja i wdrażanie pracowników oraz projektowanie kompleksowych procesów rozwojowych w organizacji.

W swojej pracy szkoleniowej współpracowała z wymagającymi Klientami takimi jak: Grupa PSA Peugeot Citroën, Skoda, Avon, L’oreal, Tate and Lyle, RWE, PGNiG, Agfa, TUW Pocztowe, Dom Kredytowy Notus, Polskie Porty Lotnicze, Inspektorat uzbrojenia, SWPS, Anwil, Maspex, Ministerstwo Gospodarki i wiele innych, badając potrzeby szkoleniowe, przygotowując autorskie programy szkoleniowe, prowadząc zajęcia dla grup słuchaczy, konsultacje, warsztaty problemowe połączone z grami symulacyjnymi, przeprowadzając profesjonalną ewaluację szkolenia a następnie pisząc raporty po-szkoleniowe.

Dodatkowo specjalizuje się w zakresie kompetencji międzykulturowych oraz w szeroko rozumianej tematyce gender. Współpracuje w tym celu z organizacjami pozarządowymi (NGO) w Polsce i na świecie. Prywatnie lubi podróżować, uwielbia czytać Kapuścińskiego i oglądać filmy z Woody Allenem. Ma w sobie dużo pasji i spełnia się w pracy z ludźmi.


 Paweł Kwiatkowski

Paweł Kwiatkowski
Trener współpracujący z PROFES®

Prowadzi szkolenia, sesje coachingowe rozwijające i monitorujące umiejętności menedżerskie i sprzedażowe.

Jako trener pracuje od 2005 roku. Poznał standardy pracy międzynarodowych koncernów działających na polskim rynku. Współpracował przy projektach szkoleniowych w branży motoryzacyjnej (Skoda), ubezpieczeń (Prudential, Aviva, Liberty), bankowej (BGŻ), sektora farmaceutycznego (Merc, AstraZeneca), usług kurierskich (Poczta Polska, TNT), telefonii komórkowej i platform TV (Orange, NC+), wydawnictw prawniczych (LexisNexis), rozwoju przedsiębiorczości (Zakład Doskonalenia Zawodowego).

Uzyskał Certyfikat studiów podyplomowych w zakresie „Szkolenia i coaching” Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie.

Ukończył Akademię Trenera Biznesu Kontrakt – Kontrakt OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp.j.


 Agata Pawłowska

Agata Pawłowska
Trener współpracujący z PROFES®

Trener - praktyk z ponad 11-letnim doświadczeniem zawodowym. Certyfikowany coach ICC. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z zakresu negocjacji i mediacji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Zrealizowała ponad 900 dni szkoleniowych. W swojej karierze zawodowej pozyskiwała kluczowych Klientów i Partnerów, zarządzała projektami i zespołami w takich firmach jak Axciom Polska, PLL LOT S.A. Johnson&Johnson, Daimler Chrysler, Pepsi Co., Wrigley, BASF.

Specjalizuje się w prowadzeniu coachingów on the job oraz sesji indywidualnych. Jako coach prowadzi life-coaching oraz coaching biznesowy.

Realizuje warsztaty z obszaru sprzedaży, negocjacji, motywowania, komunikacji, asertywności, budowania zespołów,  sztuki wystąpień publicznych. Opracowuje i koordynuje założenia merytoryczne do wieloetapowych projektów doradczych związanych z wdrażaniem nowych standardów w Działach Obsługi Klienta. Na potrzeby zleceniodawców opracowuje metodologię i koordynuje przebieg badań typu „Tajemniczy Klient”.

Jej klientami są m.in. Alior Bank, Bayer Polska, Impel, Centrum Nauki Kopernik, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Finansów, BZ WBK, Tryumph, Totalizator Sportowy, Philips Polska, Delfo Polska.


 Łukasz Pustelnik

Łukasz Pustenik
Trener współpracujący z PROFES®

Trener od 2006 roku. Posiada 4-letnie doświadczenie Konsultanta i Menedżera w firmie doradczej DGA S.A. Pozyskiwał Klientów oraz koordynował projekty doradcze dla Amica Wronki, Philip Moris, PBS Składy Budowlane, Icopal S.A. Specjalizuje się w szkoleniach dla sił sprzedaży. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności handlowych, obsługi Klienta i menadżerskich.

Ukończył Szkołę Trenerów MODERATOR oraz kurs w międzynarodowej Akademii Trenerów w Hamburgu (współpraca z koncernem HENKEL). Posiada licencję metodyki pracy wg DISC EVERYTHING, którą wykorzystuje w szkoleniach z komunikacji, sprzedaży, negocjacji i prezentacji. Prowadzi zajęcia z autoprezentacji (SWPS) oraz skutecznej komunikacji na studiach podyplomowych uczelni Colegium da Vinci w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. W swoich szkoleniach kładzie nacisk na etyczny, praktyczny i otwarty sposób pracy. Jego konikiem są szkolenia dla usług i produktów Premium.

Pracował dla: Skoda, VW, Henkel, Cermag, Sheraton, Sitag, Revitalash Polska, Enea S.A., ITmagination, Mentor S.A., Diagnostyka, Grupa Allegro, Grupa VOX, inne.


 

Waldemar Szymecki
Trener współpracujący z PROFES®

Absolwent studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia w Marketingu (2011), Laboratorium Psychoedukacji ( przy SWPS) na kierunku Trener Grupowy (2010), Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku Akademia Trenera Biznesu (2009). Praktyk NLP i specjalista w prowadzeniu rozwijaniu kompetencji handlowych metodą Coaching On theJob.

Trener z 20 letnim doświadczeniem menedżerskim i sprzedażowym. Posiada praktyczne doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach i zarządzaniu min. w branżach FMCG oraz RTV/AGD, zarówno w kanale B2C jak i B2B. Posiada 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi (do 120 osób) od Kierownika Regionalnego po Dyrektora Sprzedaży (obroty roczne – ponad 200 mln zł.) w takich firmach jak: Coca–Cola, Nestle Polska, Unilever SA, Kompania Piwowarska SA (wyróżniony tytułem Menedżera Roku 2001), Media-Expert. W karierze menedżerskiej przeprowadził ponad 300 dni coachingu rynkowego z PH i ponad 50 dni coachingu menedżerskiego. Jako menedżer wyznaje zasadę, że najważniejszym zadaniem każdego szefa jest rozwój kompetencji swoich podwładnych, dlatego obecnie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w roli trenera.

Przeprowadził ponad 6000 h szkoleniowych, głównie w rozwijaniu kompetencji sprzedażowych handlowców (min. Negocjacje, Zarządzanie Procesami Sprzedaży B2C i B2B) oraz kompetencji menedżerskich (min. Psychologia Szefa oraz Coaching Handlowy). Specjalizuje się także w szkoleniach z zakresu merchandisingu i psychologii zachowań konsumenckich. Jest autorem kilku publikacji prasowych na ten temat, zamieszczonych w pismach branżowych. Stosuje autorskie metody rozwijania umiejętności negocjacyjnych w oparciu o cykl Kolba, kształtując jednocześnie proaktywną postawę handlowców i menedżerów, skupioną na realizacji celów.

Posiada duże doświadczenie trenerskie w branżach: FMCG, Bankowość, Automotiv Prowadził duże projekty szkoleniowe m.in. dla:, MASPEX, MAKRO, CARLSBERG, GRUPA ŻYWIEC, LEWIATAN, KOMPANIA PIWOWARSKA SA, MEDIA EXPERT, BOSCH, POLKOMTEL SA, ZELMER, BZ WBK, BANK POCZTOWY, SKODA.


 

Katarzyna Klar-Plutarska
Trener współpracujący z PROFES®

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu umiejętności menadżerskich, zarządzania projektami, sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania sprzedażą, coachingu oraz w obszarze umiejętności osobistych: komunikacja, asertywność, współpraca w zespole i efektywność własna. Od 2016r. należy do grupy certyfikowanych trenerów Modelu FRIS®, w 2012 roku ukończyła dwustopniową certyfikację trenerską w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. Jest absolwentką Zaawansowanej Szkoły Trenerskiej Moderator we Wrocławiu oraz magistrem Ekonomii Politechniki Opolskiej.

Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując w branży Finansowej. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała projektując procesy i programy rozwojowe oraz prowadząc szkolenia m.in. dla Departamentów Sprzedaży, Obsługi klienta oraz Managerów i Przedstawicieli Handlowych. Realizowane projekty swym zakresem obejmowały obszar talent management, doskonalenie obsługi Klienta, sprzedaż, zarządzanie zmianą, wdrożenie nowych produktów w projektach międzynarodowych zarówno w instytucjach finansowych jak przedsiębiorstwach produkcyjno-usługowych.

Współpracowała z markami takimi jak: PKO BP SA, TUiR Warta SA, ING Bank Śląski SA, Vorwerk Polska Sp. k. , WBK Bank Zachodni SA. Mówi o sobie: „Założenie jakie mi towarzyszy to ciągły rozwój osobisty, podnoszenie kompetencji i umiejętności. Ogromną satysfakcję sprawia mi wspieranie w rozwoju innych. Pracuję z poczuciem sensu i celu z pasją i radością wyrażoną w działaniach”.


 
 

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec