/Zapytaj_o_prelegenta.html Zapytaj o prelegenta

O nas

Zapytaj o prelegenta

prelegentJeśli jesteście Państwo organizatorami konferencji, seminarium lub innego spotkania, które moglibyśmy wesprzeć jako eksperci w branży, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z obszarów doskonalenia procesów zarządzania, szkoleń, zarządzania kompetencjami, wykorzystania nowoczesnych technologii w rozwoju oraz ciągłego doskonalenia Kaizen zarówno w produkcji jak też w usługach.

Prosimy o wysłanie wiadomości na adres marketing@profes.com.pl z informacją na temat organizowanego przez Państwa wydarzenia (miejsce, termin, temat, profil uczestników, sponsorzy i partnerzy medialni). Mile widziane będzie nadesłanie załącznika z zarysem programu oraz propozycją tematyki wystąpienia.

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i uzgodnimy szczegóły współpracy.

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec