/Wiedza_w_pigulce.html Pigułki Wiedzy

Przywództwo

Pigułki Wiedzy

Pigułki wiedzy

Proponujemy Państwu nowatorski sposób przyswajania wiedzy!

Pigułki Wiedzy to zestaw 51 kolorowych kart podzielonych na 3 obszary tematyczne - umiejętności menedżerskie, sprzedażowe i własne. Każda karta zawiera esencję wiedzy na temat konkretnego narzędzia (sposobu / standardu postępowania, np.: sposobu poprowadzenia spotkania monitorującego, sposobu udzielenia reprymendy, itp.). Poszczególne karty zawierają:

  • cele
  • kroki
  • praktyczne wskazówki

Wiedza zebrana na tych kartach to efekt wieloletniej pracy trenerów i konsultantów. Dzięki pro-tools i narzędziowemu podejściu do szkoleń nasze know how mogło zostać uporządkowane i skondensowane na kartach będących dużym ułatwieniem w codziennej pracy. Pigułki serwowane są uczestnikom naszych szkoleń w celu regularnego przyswajania i przypominania sobie wiedzy zdobytej na szkoleniu.

Istnieje możliwość zakupienia całych kompletów pigułek, estetycznie opakowanych w magnetycznie zamykane pudełka, z dwiema przegródkami. Rekomendujemy tematyczny podział pigułek w przegródkach lub w oparciu o metodę "znam i stosuję" oraz "znam i uczę się stosować". Zapraszamy Państwa do zakupu kompletu Pigułek Wiedzy dla Państwa Menedżerów, Handlowców, Specjalistów. Cena kompletu wynosi 490 zł netto. Z przyjemnością nasz konsultant umówi sie z Państwem na spotkanie w celu zaprezentowania zawartości.

Istnieje możliwość dodania do zestawu kolejnych Pigułek Wiedzy wynikających ze specyfiki i standardów obowiązujących w Państwa firmie. Wygląd Pigułek Wiedzy pod wzgledem graficznym może korespondować z Państwa corporate identity - o to zadba nasz zespół graficzny.

Pudełko pigułek wiedzy

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec