/Webinary.html Webinary

Wsparcie pracy zdalnej

Webinary to sprawdzony i przystępny dla Uczestników sposób przekazywania wiedzy, skupiający się wokół prezentacji prowadzącego. Trener ubiera treści merytoryczne w atrakcyjną formę, wzbogacając ją m.in. o fragmenty filmów czy ciekawe wizualizacje. Webinar zwieńcza sesja pytań, w ramach której Uczestnicy mogą pogłębić interesujące ich kwestie.

 Z uwagi na fakt, że forma ta nie wymaga od Uczestników dużej interakcji, doskonale sprawdza się przy utrwalaniu wiedzy w modelu akademickim – wykładach wzbogacanych pytaniami grupy.

Webinary:

  • stanowią doskonałą formę rozwoju w przypadku osób, które lubią słuchać, ale nie chcą interakcji i pokazywania twarzy w kamerce

  • realizują model akademicki – skupiają się na prezentacji Trenera i możliwości zadania pytań

  • są korzystnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy Uczestnicy potrzebują wiedzy, ale mają bardzo mało czasu

  • Trener dąży do jak najpełniejszego przekazania wiedzy, także dając Uczestnikom szansę na dopytanie o kwestie, które ich nurtują

 

Napisz do nas, by zapoznać się z naszą ofertą webinarów - w tym szkoleń menedżerskich, sprzedażowych i rozwijających kompetencje własne. 

Przykładowa tematyka webinarów:

  • "Przekazywanie trudnych decyzji pracownikowi"
  • "Zarządzanie rozproszonym zespołem - praca zdalna"
  • "Zarządzanie czasem i efektywnością własną w ramach home office"
  • "Spotkania biznesowe online. Profesjonalnie przed monitorem"
  • "Jak zarządzać własnymi emocjami i emocjami pracowników?"

 

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.