/Szkolenia-dla-handlowcow-certyfikacja.html Certyfikacja - Szkolenia dla handlowców

Sprzedaż

Certyfikacja, szkolenia dla handlowców

Program certyfikacji Handlowców to nie tylko rzetelnie przygotowane szkolenia dla handlowców, lecz cykl aktywności, które przygotowują ich do skutecznego wykonywania stawianych im zadań. W ramach programu uczestnicy biorą udział m.in. w szkoleniach na sali, szkoleniach e-learningowych, warsztatach, coachingach w miejscu pracy oraz wymieniają się doświadczeniami i biorą udział w aktywnościach przygotowanych na platformie e-learningowej e-profes.

Śmiało można stwierdzić, że proponowane przez nas szkolenia dla handlowców są szyte na miarę. Program osadzony jest w realiach Państwa firmy oraz dopasowywany do potrzeb, poziomu wiedzy i umiejętności uczestników. Każdy uczestnik, który uzyska pozytywny wynik na egzaminie końcowym, otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Pozostałe osoby otrzymują zaświadczenie o udziale w programie.

Korzyści, czyli dlaczego warto?

  • Udział w programie pozwala na uporządkowanie posiadanej wiedzy i umiejętności. Ponadto, dzięki naszym szkoleniom dla handlowców uczestnicy zyskują możliwość zastosowania zdobytych kwalifikacji w praktyce.
  • Program daje możliwość zidentyfikowania obszarów rozwoju Handlowców.
  • Program certyfikacji to szansa na wyłonienie Handlowców o najwyższym potencjale i dużej motywacji do pracy.
  • Udział w programie to rozwój i ujednolicenie kompetencji oraz możliwość zwiększenia samodzielności oraz efektywności pracy Handlowców.

Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.