/Sukces_projektu_ABC_Management.html Sukces projektu ABC Management

Aktualności

Sukces projektu ABC Management

05 stycznia 2018

11 wideotutoriali, 20 e-learningowych pigułek wiedzy, 1500 kejsów kompetencyjnych, system badania kompetencji – to tylko niektóre z rezultatów Projektu Agile Based Competency Management finansowanego ze środków Unii Europejskiej w programie Erasmus+.
Sukces 3,5-letniej pracy potwierdza wysoce pozytywna ocena Fundacji Rozwoju Systemów Edukacji.

„Wysoki jakościowo poziom opracowanych materiałów edukacyjnych”, „przystępna i atrakcyjna dydaktycznie dla odbiorcy formuła”, „staranne i przemyślane podejście do prac rozwojowych”, a przede wszystkim innowacyjność projektu uzyskana dzięki opracowaniu Metody Kontekstowego Badania Kompetencji, wykorzystującej kejsy w odniesieniu do specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach – takie wyróżnienia Projektu ABC Management zostały wyszczególnione w podsumowaniu oceny jakościowej Projektu otrzymanej od Fundacji Rozwoju Systemów Edukacji.

Projekt Agile Based Competency Management był realizowany w Partnerstwie z E-peers, Hominem Challenge (Hiszpania) i MERIG (Austria). 

Dziękujemy wszystkim, którzy przez 3,5 roku śledzili postępy Projektu i wspierali jego rozwój merytoryczny. Ze wszystkimi rezultatami Projektu, w tym także Metodą Kontekstowego Badania Kompetencji, mogą Państwo zapoznać się na stronie www.agilecompetency.com.

 

Przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS +

 

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec