/Strategia_CSR.html Strategia CSR

O nas

Strategia CSR

Raport CSR PROFESPROFES posiada opracowaną i spisaną Strategię CSR oraz Politykę Środowiskową firmy, będące deklaracją Zarządu i wszystkich pracowników do podejmowania decyzji biznesowych i operacyjnych z poszanowaniem zasad społecznej odpowiedzialności, a w szczególności z troską o środowisko naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią dokumentów:

PROFES wydał także swój pierwszy raport na temat zrównowazonego rozwoju. W raporcie dzielimy się z Państwem kluczowymi działaniami i inicjatywami z zakresu CSR, w jakie angażujemy się w ostatnich latach. Był to dla nas czas dedykowany głównie obszarowi rozwoju i umacniania ładu organizacyjnego, zaangażowania społecznego oraz ochronie środowiska naturalnego. 

Nasz raport CSR brał udział w konkursie Raporty Społeczne organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Z treścią raportu możecie Państwo zapoznać się tutaj.

Mocno liczymy, iż dobre praktyki przedstawione w niniejszym Raporcie będą stanowić dla Państwa inspirację do podejmowania własnych działań społecznie odpowiedzialnych.

Z wyrazami szacunku,
Zespół PROFES

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.