/Sprawdz__czy_Twoja_firma_jest_gotowa_na_wdrozenie_ROI.html Sprawdź, czy Twoja firma jest gotowa na mierzenie efektywności szkoleń

Aktualności

Sprawdź, czy Twoja firma jest gotowa na mierzenie efektywności szkoleń

23 lipca 2020

Im bardziej poszerza się wachlarz dostępnych na rynku działań rozwojowych, atrakcyjnych zarówno z perspektywy działów HR, jak i potencjalnych uczestników, tym głośniej wybrzmiewają pytania o to, czy inwestycja w tego typu aktywności jest z punktu widzenia organizacji opłacalna i czy ma szansę się zwrócić. Choć kwestia efektywności wydaje się być naturalnie kluczowa, nasze obserwacje dowodzą, że wciąż poświęca się jej zbyt mało uwagi. Dlaczego? 

Zapraszamy do lektury artykułu "Szkolenia dla pracowników - efekty dla biznesu. Jak i kiedy mierzyć rentowność działań rozwojowych?", w którym:

  • analizujemy potencjał modelu Kirkpatricka, 
  • podpowiadamy, jak znaleźć wspólny język z biznesem,
  • omawiamy, w przypadku jakich projektów warto wyliczać ROI.

Zachęcamy także do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli Państwu ocenić czy organizacja jest gotowa na wdrożenie modelu ROI dla działań rozwojowych: http://eprofes.pvi.pl/ankieta/ 

Jeśli zechcą Państwo omówić jej wynik lub porozmawiać na temat możliwości wdrożenia ROI, pozostajemy do dyspozycji.

 

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.