/Simply_Clever__Projekt_szkoleniowy_na_piatke!.html Simply Clever. Projekt szkoleniowy na piątkę!

Aktualności

Simply Clever. Projekt szkoleniowy na piątkę!

17 lipca 2017

Za nami kolejny kwartał intensywnej pracy w projekcie dla Marki ŠKODA należącej do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Jest to złożony projekt doradczo-szkoleniowy, który obejmuje zakresem programy rozwojowe dla sieci dealerskiej w Polsce dla następujących stanowisk: Dyrektor Zarządzający, Kierownik Salonu, Kierownik Serwisu, Doradca Serwisowy oraz Handlowiec. Metody pracy w projekcie są bardzo zróżnicowane – od warsztatów doskonalących umiejętności, przez treningi i coachingi w miejscu pracy, po szkolenia inspiracyjne.

Jednym z nich jest „Spotkanie z Marką i doświadczeniem Klienta”.

Jednym z celów „Spotkania z Marką i doświadczeniem Klienta” jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, aby uczestnicy poczuli się wyjątkowo i to wrażenie przełożyli na pracę z Klientem. Dlatego szkolenie to przyjęło formę eventu, który ma inspirować do wkładania wysiłku w nadzwyczajne dbanie o Klienta w Salonie i Serwisie. W związku z tym sale szkoleniowe zostały odpowiednio oświetlone zielonymi lampami LED a unoszące się w powietrzu delikatne świeże zapachy mają dawać poczucie relaksu i spokoju. Z głośników płynie stylowa muzyka, uczestnicy mają dostęp do wszelkich potrzebnych udogodnień, takich jak wygodne fotele czy power banki, a w wypadku deszczu - parasole.

Szkolenie prowadzi sześciu trenerów, co pomaga utrzymać wysoki poziom interakcji między uczestnikami i prowadzącymi oraz całkowicie eliminuje efekt znudzenia, a przy okazji sprzyja zapamiętywaniu informacji. Dodatkowym elementem edukacyjnym jest wykonywanie map myśli przez plastyczkę, która w ten sposób zbiera kluczowe informacje przekazywane podczas Spotkania, a wypracowane plansze są na miejscu drukowane i przekazywane uczestnikom w formie wygodnych naklejek.  Szkolenie zawiera elementy grywalizacji, co zwiększa aktywność uczestników. Wyjątkowa formuła i sposób poznawania Marki ŠKODA na długo pozostaje w pamięci uczestników.

Życzymy wszystkim naszym Klientom tak innowacyjnego podejścia do kwestii rozwoju pracowników.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niektórych wydarzeń w ŠKODA!

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.