/Rozwoj-pracownikow-szkolenia-dla-firm.html Szkolenia dla firm, rozwój pracowników - Profes

Przywództwo

Rozwój pracowników, szkolenia dla firm

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
Henry Ford

Skorzystaj ze szkoleń, które pomogą Ci zwiększyć efektywność działania. Inwestując w rozwój pracowników, z pewnością przyniesiesz swojej organizacji wymierne korzyści. Proponujemy szkolenia dla firm, które mają bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych zadań oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zagadnień dotyczących rozwoju pracowników firm o zróżnicowanym profilu działalności. Szkolenia polecamy wszystkim, bez względu na treść pracy i stanowisko w strukturze organizacyjnej. Zawsze można bowiem podnieść swoje umiejętności i zwiększyć efektywność działania. Nasze szkolenia dla firm to szansa na poznanie nowych technik pracy i zarządzania.

Naszym celem jest także pomoc w stworzeniu idealnych warunków, w których rozwój pracowników stanie się łatwiejszy, naturalny. Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest współpraca, a profesjonalne szkolenia dla firm sprzyjają integracji pracowników.

Przykładowe tematy naszych szkoleń:

  • Komunikacja i asertywność
  • Efektywna współpraca w zespole
  • Organizacja pracy własnej
  • Zespołowe techniki rozwiązywania problemów
  • Prowadzenie profesjonalnych prezentacji
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Mediacje

Postawienie na rozwój pracowników to jedna z najlepszych inwestycji. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo nie tylko zdecydowanie podnieść jakość współpracy w firmie, ale również poprawić organizację pracy własnej każdego z zatrudnionych. Nasze szkolenia mają na celu stymulować rozwój pracowników w wielu aspektach ich aktywności.

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec