/Rok_z_onlineowego_zycia_PROFES.html Rok z online'owego życia PROFES

Aktualności

Rok z online'owego życia PROFES

16 marca 2021

Od 7-godzinnych spotkań na Zoom do 30-minutowych „stand up meetingów” porządkujących dzień pracy, od kilkunastu próbek szkoleń online do kompleksowej oferty wykorzystującej potencjał nowoczesnych technologii w 110%, od trudnych pierwszych tygodni lockdownu do wysoce efektywnej pracy w modelu hybrydowym... Sprawdźcie, jak wyglądało ostatnich 12 miesięcy z życia PROFES – dokładnie rok po 16 marca 2020 r., kiedy to przenieśliśmy się z naszego biura przy ulicy Koreańskiej do własnych „czterech ścian”.

 

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec