/ROI_z_dzialan_rozwojowych_-_wez_udzial_w_webinarze_PROFES_a2e.html ROI z działań rozwojowych - weź udział w webinarze PROFES

Aktualności

ROI z działań rozwojowych - weź udział w webinarze PROFES

29 maja 2020

Podejmowanie decyzji rozwojowych - szczególnie w obecnej, trudnej dla organizacji sytuacji – wymaga sprawnego poruszania się w zagadnieniach efektywności oraz umiejętnego szacowania rzeczywistych korzyści płynących z projektu rozwojowego, jak i związanych z nim kosztów. 

Zapraszamy do udziału w webinarze „ROI z działań rozwojowych, czyli jak rozmawiać o szkoleniach z biznesem”, który wprowadzi Państwa w temat analizowania rentowności projektów rozwojowych.

W ramach webinaru:

  • dowiecie się Państwo, jak analizować rentowność działań rozwojowych,
  • przyjrzymy się narzędziom umożliwiającym ocenę zarówno rzeczywistych korzyści płynących z danego projektu rozwojowego, jak i rzeczywistych kosztów z nim związanych,
  • skupimy się na niebagatelnej roli niematerialnych korzyści z działań rozwojowych, podejmiemy próbę ich wyceny i sprowadzenia ich do podstawowego wskaźnika ekonomicznego – ROI (zwrotu z inwestycji),
  • zastanowimy się, w jaki sposób przygotowywać prezentację działań rozwojowych na potrzeby biznesu – taką, która będą dla biznesu zrozumiała i przede wszystkim pokaże pełną rentowność inwestycji.

Webinar: ROI dla działań rozwojowych, czyli jak rozmawiać o szkoleniach z biznesem

Dla kogo: Menedżerów HR, HRBP, Menedżerów obszarów biznesowych oraz osób zainteresowanych tematyką efektywności projektów rozwojowych

Termin: 5 czerwca 2020 (piątek), 11:00-12:30

Cena: 190 zł netto / os.

Zapisz się!

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max