/Projekt_ABC_Management_na_finiszu!.html Projekt ABC Management na finiszu!

Aktualności

Projekt ABC Management na finiszu!

08 listopada 2017

Z końcem sierpnia PROFES w Partnerstwie z E-peers, Hominem Challenge (Hiszpania) i MERIG (Austria) zakończył realizację Projektu Agile Based Competency Management - przed nami ostatni etap akceptacji Projektu przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w programie Erasmus+.

Już teraz można zobaczyć rezultaty Projektu na stronie www.agilecompetency.com, a wśród nich solidna baza wiedzy na temat Metody Kontekstowego Badania Kompetencji - artykuły, videotutoriale, kompetencyjne pigułki wiedzy w formie e-learningu i wiele innych. Zajrzyj koniecznie!

 

 

Przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS +

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec