/Program_Rozwoju_Menedzerow.html Program Rozwoju Menedżerów

Przywództwo

Program Rozwoju Menedżerów

Definiując ścieżki rozwoju w organizacji, bazujemy na The Leadership Pipeline – How to build the Leadership – Powered Company, metodologii opisanej przez S.Drottera, J.Noela i R.Charana. Pokazuje ona kompleksowe podejście do tematu przywództwa, rozwoju ludzi, a tym samym budowania potencjału organizacji. Menedżerowie uczą się podejścia, że odpowiedzialność Lidera dotyczy nie tylko jego własnych osiągnięć czy wyników biznesowych działu, lecz także wiąże się z sukcesem zespołu i rozwojem podwładnych. Według The Leadership Pipeline istnieje naturalna hierarchia przywództwa w organizacji począwszy od zarządzania samym sobą, zarządzania innymi, zarządzania rozwojem innych, zarządzania funkcjami i systemami, aż po zarządzanie całą firmą. Przejście do kolejnego etapu powoduje konieczność zmiany w zakresie umiejętności, sposobu gospodarowania swoim czasem oraz przyjęcia innych wartości i priorytetów w pracy. W oparciu o ten model, proponujemy 6 poziomów rozwoju przywództwa w organizacji:

 

 

Pozytywne opinie uczestników szkoleń na temat metod prowadzenia treningu mają rzeczywiste odbicie w pracy. Podczas szkoleń uczestnicy otrzymali narzędzia kierownicze gotowe do wykorzystania na co dzień i nabrali przekonania o pozytywnych efektach ich stosowania.

Sylwia Leonhard, Kierownik Działu Personalnego, Wago Elwag Sp. z o.o.

Więcej opinii Klientów

Licencje wykorzystywane w Programie Rozwoju Menedżerów

Pliki do pobrania

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max