/Pierwsza_tegoroczna_premiera_MT_Biznes_i_PROFES!.html Pierwsza tegoroczna premiera MT Biznes i PROFES!

Aktualności

Pierwsza tegoroczna premiera MT Biznes i PROFES!

19 lutego 2019

"Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś" Jona Acuffa to pierwszy w tym roku tytuł wydany przez MT Biznes, na okładce którego znajdą Państwo nasze logo! W ramach przedłużenia współpracy z Wydawnictwem, w 2019 roku pojawią się jeszcze cztery książki, które objęliśmy naszym patronatem. 

„Rozpoczynać coś jest miło, ale przyszłość należy do tych, którzy doprowadzają sprawy do końca. Jesteś gotów dołączyć do tego grona?”

Książka "Zrobione! Nauczyć sie kończyć to, co zacząłeś!" jest przepełniona anegdotami z życia autora i jego bliskich, z których umiejętnie wyprowadza trafne wnioski. Głównym "bohaterem" opowieści jest perfekcjonizm i to właśnie w nim Jon Acuff upatruje przeszkodę dla osiągnięcia celów, a tym samym – skończenie rozpoczętych zadań. Obnaża tym samym absurd stawiania sobie zbyt ambitnych wyzwań, by w dowcipny, ale skuteczny sposób uczyć swoją książką stawiania racjonalnych celów i projektowania ścieżki ich realizacji przy użyciu zdrowego rozsądku. 

Zapraszamy Państwa do lektury naszej recenzji.

Książkę w promocyjnej cenie zakupić można na stronie Wydawnictwa MT Biznes: http://www.mtbiznes.pl/b2338-zrobione.htm

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec