/PROFES_na_jubileuszowej_edycji_Europejskiego_Kongresu_KAIZEN_208.html PROFES na jubileuszowej edycji Europejskiego Kongresu KAIZEN

Aktualności

PROFES na jubileuszowej edycji Europejskiego Kongresu KAIZEN

11 października 2018

Trzy ostatnie dni listopada upłyną nam pod hasłem „zmiany kultury organizacyjnej firmy”. PROFES jest Partnerem Strategicznym jubileuszowej, piętnastej już edycji Europejskiego Kongresu KAIZEN, tym razem poświęconej przełomowym projektom KAIZEN.

 

Zapraszamy serdecznie na XV Jubileuszową edycję Europejskiego Kongresu KAIZEN, który odbędzie się w dniach 28-29-30 listopada we Wrocławiu. W tym roku zajmiemy się tematem: „Przełomowych projektów KAIZEN, które wpłynęły na zmianę kultury organizacyjnej firmy”

 

  • pokażemy praktyczne case-studies z 5 firm,
  • poprowadzimy 8 warsztatów tematycznych Kaizen Streams,
  • pokażemy Gemba na żywo w trakcie 10-ciu wizyt w zakładach produkcyjnych,
  • nauczymy praktycznych narzędzi podczas 3 warsztatów prowadzonych na Gemba u naszych Partnerów.

Kongres to doskonała platforma wymiany wiedzy i doświadczenia, jak również okazja do nawiązania ciekawych kontaktów i relacji.

 Organizatorzy XV Europejskiego Kongresu KAIZEN

 

Rejestrację oraz więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem www.kongreskaizen.pl  

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.