/PROFES_na_7__Forum_Szefow_Sprzedazy.html PROFES na 7. Forum Szefów Sprzedaży

Aktualności

PROFES na 7. Forum Szefów Sprzedaży

23 listopada 2020

Choć Forum Szefów Sprzedaży od kilku lat inspiruje menedżerów do wdrażania najciekawszych sprzedażowych trendów w życie, w tym roku przybiera nową, online'ową formułę. Sales Live Talks, czyli zwarte i konkretne wystąpienia, naładują uczestników wiedzą dotyczącą zarządzania sprzedażą w czasach niepewności i kryzysu.

Jak zapowiadają organizatorzy:

Pandemia koronawirusa wstrząsnęła światem i zmieniła rzeczywistość, w której funkcjonuje każdy z nas. Przejście w tryb pracy zdalnej, niezależnie od warunków, jakimi dysponujemy w domach, brak możliwości bezpośrednich spotkań z klientami, konieczność przestawienia się na zarządzanie zespołem przymusowo rozproszonym i zaprzyjaźnienia z oprogramowaniem do prowadzenia tele- i wideokonferencji – to tylko nieliczne z wyzwań, które znienacka wyrosły przed szefami sprzedaży (i nie tylko). Część ekspertów prognozuje, że nawet jeżeli uda się powrócić do względnej normalności, wiele z tych zmian zostanie z nami na stałe. Aby pomóc Wam i Waszym zespołom odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości, zapraszamy na kolejną – choć w nowej formule – edycję Forum Szefów Sprzedaży.

 

Prelekcja PROFES wzbogaci blok konferencji poświęcony organizacji pracy zespołu sprzedażowego w nowej rzeczywistości. W ramach naszego Sales Live Talk, opowiemy o tym, jak zarządzać zdalnym zespołem handlowym, a przy tym:

  • Jak wyznaczać cele i kontrolować ich realizację w przypadku Handlowców pracujących zdalnie?
  • Jak stworzyć efektywny harmonogram spotkań online z zespołem pracującym zdalnie?
  • Kiedy Handlowcy mają dość pracy zdalnej – jak pomóc im odzyskać motywację?

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! Więcej informacji: https://kongres-sprzedazowy.explanator.pl/ 

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.