/Najlepsze_szkolenia_dla_pracownikow.html Najlepsze szkolenia dla pracowników

Aktualności

Najlepsze szkolenia dla pracowników

28 Marzec 2013

szkolenia dla pracownikówKolejny projekt szkoleniowy dla naszego Klienta został uznany za najciekawszy! 

 

"Szkolenia przyprawione sukcesem" miały na celu podniesienie konkurencyjności firmy Podravka Polska poprzez wzmocnienie umiejętności zarządzania, zarządzania sprzedażą, umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. Uczestnicy projektu mieli dostęp do platformy e-learningowej gdzie mogli zamieszczać zadania wdrożeniowe i otrzymać feedback od trenera, oraz mieli szybki dostęp do informacji organizacyjnych.

 

"Szkolenia przyprawione sukcesem" przyniosły firmie Podravka oprócz nowych kompetencji wyróżnienie najlepszego projektu unijnego realizowanego w województwie lubuskim.

 

Największą wartością tego projektu jest możliwość zajrzenia w głąb siebie. W głąb swojej menadżerskiej wiedzy oraz weryfikacja swoich kierowniczych kompetencji. Dostrzegłem, że w pracy pracownik nie chce być tylko „obserwatorem”. Zrozumiałem, że głównie musi być „kreatorem”, a moim zadaniem jest tak go motywować i stwarzać mu takie warunki, aby stał się aktywny i chciał swoimi działaniami, pomysłami tworzyć i zmieniać pracę w tym dziale. [...] Największą wartością projektu "Szkolenia przyprawione sukcesem" w odniesieniu do podwładnych jest to, że lepiej nam się współpracuje i czujemy swoją wartość

opinia uczestnika projektu

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec