/Kampania_PROFES_w_TVN24_Biznes_i_Swiat.html Kampania PROFES w TVN24 Biznes i Świat

Aktualności

Kampania PROFES w TVN24 Biznes i Świat

11 maja 2020

Akcja „TVN Pomagajmy sobie” to odpowiedź TVN Discovery na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw, mierzących się z konsekwencjami pandemii i wynikających z niej trudności w regularnym prowadzeniu biznesu. Grupa 1000 firm, w tym PROFES, ma okazję zaprezentować swoją kampanię reklamową na antenie programów TVN – naszą reklamę mogą Państwo oglądać na kanale TVN24 Biznes i Świat.

Kontynuując ideę akcji – my również chcemy pomóc przedsiębiorcom, którzy stają przed zupełnie nowymi  wyzwaniami biznesowymi. Dziś – kiedy liczne obostrzenia uniemożliwiają większości firm normalne funkcjonowanie, chcemy zaproponować Państwu wykorzystanie tego czasu na rozwój i przygotowanie się na to, z czym wkrótce przyjdzie nam się mierzyć.

W ramach pakietu „Rozwijaj dziś, zapłać jutro” oferujemy realizację interaktywnych szkoleń online - umożliwiających przeniesienie aktywności rozwojowych znanych z sali szkoleniowej w przestrzeń wirtualną i rozliczenie w dwóch wariantach:

 

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia projektu rozwojowego w Państwa firmie i poznanie naszej oferty.

 

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max