/Interaktywne_szkolenia_online_-_zapraszamy_na_bezplatne_probki.html Interaktywne szkolenia online - zapraszamy na bezpłatne próbki

Aktualności

Interaktywne szkolenia online - zapraszamy na bezpłatne próbki

29 kwietnia 2020

Chcemy udowodnić, że szkolenia online są co najmniej tak samo dobre, wartościowe i skuteczne jak szkolenia stacjonarne. W odróżnieniu od webinarów, które koncentrują się na prezentacji osoby prowadzącej oraz sesji pytań za pomocą czata, szkolenia online są interaktywne, realizowane w małych grupach i bazują na stałym zaangażowaniu uczestników.

Szkolenia online umożliwiają trening umiejętności i zawierają w sobie wszelkie elementy znane ze szkoleń stacjonarnych, takie jak: bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami (video i audio), praca w grupach i prezentowanie wyników na forum, praca indywidualna, dyskusja moderowana, wyrażanie opinii w głosowaniach wraz z obserwacją wyników online, odtwarzanie filmów i ich analiza, odgrywanie scenek wraz z feedbackiem, feedback do rozmów telefonicznych itp.
 

Aby mogli Państwo doświadczyć tego osobiście, zapraszamy do udziału w bezpłatnej próbce szkoleń online. W czasie 2-godzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu jak w atrakcyjny i angażujący Uczestników sposób podnosić poziom wiedzy i trenować umiejętności online. Do wyboru proponujemy trzy tematy:

1) Zarządzanie zespołem rozproszonym – praca zdalna:

 • Praca zdalna – chwilowa konieczność czy nowy trend?
 • Spotkania online z zespołem jako element rytmów zarządczych Menedżera  - na przykładzie spotkań tygodniowych typu kick-off
 • Jak utrzymywać swoją motywację?

Dostępne terminy próbek:

 

2) Spotkania biznesowe online. Profesjonalnie przed monitorem:

 • Praktyka prowadzenia spotkań online
 • Jak skutecznie sprzedać siebie, swój produkt, swoją ideę?
 • Jakie trudne sytuacje można napotkać podczas prezentacji online i jak sobie z nimi poradzić?
 • Zastosowanie kompetencji redaktora telewizyjnego do prezentacji przed monitorem komputera

Dostępne terminy próbek:

 

3) Zarządzanie własnym czasem i efektywnością w świecie online:

 • Analiza własnych działań zawodowych i prywatnych – porządkowanie chaosu
 • Czas jako wartość – wycena, work-life balance
 • „Złodzieje czasu” – metody przeciwdziałania
 • Budowanie celów – klucz do zarządzania czasem

Dostępne terminy próbek:

 

Więcej szczegółów dotyczących udziału w próbce szkolenia znajdą Państwo pod tym linkiem: http://profes.wroclaw.pl/trening/ 

 

 

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.