/Efektywny_Trener_Biznesu.html Efektywny Trener Biznesu

Aktualności

Efektywny Trener Biznesu

18 marca 2016

Maryla Korczyńska, Konsultant Zarządzający w firmie PROFES® zajęła wysokie, III miejsce w konkursie „Efektywny Trener Biznesu” organizowanym przez PSTD (Polish Society for Training & Development). Konkurs ma na celu wypromowanie najlepszych praktyk w środowisku trenerskim, oraz wyłonienie najbardziej efektywnych trenerów biznesu.

Aby wziąć udział w konkursie, Maryla przedstawiła listę 10 Klientów z ostatnich dwóch lat, którzy mogą udzielić referencji telefonicznych. To nie wszystko, organizatorzy konkursu zadzwonili do 5 losowo wybranych Klientów i na podstawie rozmowy wypełnili kwestionariusz. Następnie podliczono zebrane przez Marylę punkty, i przydzielono Maryli trzecie miejsce. To co nas najbardziej zaskoczyło, to błyskawiczny odzew na prośbę o referencje. Wymaganą ilość udało się zebrać w pół dnia! Maryla wieczorem rozesłała prośby do Klientów, a do południa zebrała już cały komplet.

Gratulujemy Maryli wysokiego miejsca, i jesteśmy dumni że Maryla jest w naszym zespole!

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.