/E-peers.html e-peers

O nas

e-peers

e-peersE-peers to odpowiedź na potrzebę znalezienia nowych rozwiązań w zakresie rozwoju kompetencji biznesowych. Jest narzędziem, za pomocą którego w przystępny i spersonalizowany sposób każdy może planować i zarządzać swoją ścieżką rozwoju. Na portalu www.e-peers.com można m.in. przygotować własny profil kompetencyjny adekwatny do stanowiska i branży (obecnego lub planowanego do objęcia), a następnie dokonać oceny kluczowych kompetencji. Ocena kompetencji może być samooconę lub oceną 360 stopni (ew. 270 stopni). Generowany po takiej ocenie spersonalizowany raport może być podstawą dalszych działań rozwojowych, może stanowić także załącznik do dokumentów rekrutacyjnych podczas ubiegania się o konkretne stanowisko.

Platforma daje również możliwość wspierania i monitorowania działań rozwojowych zespołu zamkniętego, np. zarządzanego przez dział HR.

E-peers jest przede wszystkim metodologią pracy nad rozwojem pracowników, opartą na unikalnym podejściu do tematu kompetencji. Koncentruje się na trzech podstawowych obszarach: efektywnej diagnozie kompetencji, dostarczaniu spersonalizowanych działań rozwojowych oraz lekkim i „zwinnym” (agile) zarządzaniu procesami HR w organizacji.

www.e-peers.com

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max