/Dziekujemy_za_udzial_w_naszej_licytacji_na_rzecz_WOSP!.html Dziękujemy za udział w naszej licytacji na rzecz WOŚP!

Aktualności

Dziękujemy za udział w naszej licytacji na rzecz WOŚP!

19 lutego 2021

Na liczniku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy widnieje już zawrotna kwota 127 495 626 zł. Z dumą ogłaszamy, że zwycięzca tegorocznej aukcji PROFES dołożył do tego wyniku swoją "cegiełkę" (choć trafniej byłoby ją nazwać pokaźną cegłą) w wysokości 1900 zł! 

Środki zebrane w tym roku zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak powiedziała Lidia Owsiak, Dyrektor ds. Medycznych Fundacji WOŚP:

Po 13 latach od ostatniego “Finału z głową” postanowiliśmy powrócić do systemowego wsparcia laryngologii i otolaryngologii. W 2008 roku, w czasie 16. Finału WOŚP, Fundacja zbierała środki na zakup sprzętu dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi, zakończył się on wynikiem 14 milionów USD, dzięki którym do szpitali trafiły m.in. nasofiberoskopy, zestawy do endoskopowych operacji nosa i zatok oraz inhalatory ultradźwiękowe. Po 13 latach urządzenia, które wtedy kupiliśmy, po prostu się zużyły. W ostatnich latach dostajemy bardzo dużo próśb o nowoczesne urządzenia, które nie tylko skutecznie diagnozują i leczą, ale też robią to w sposób komfortowy dla małego pacjenta. Dodatkowo widzimy jak bardzo w dzisiejszym świecie, w którym wszyscy zmagamy się ze smogiem, ale także pandemią koronawirusa, potrzebna jest sprawna diagnostyka i leczenie dróg oddechowych. [1]

Choć wiemy, jak trudny był to rok dla wszystkich przedsiębiorców, ogromnie cieszy nas, że nasza WOŚP-owa tradycja w PROFES przetrwała. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę zwycięzcy, ale i tych, którzy pomogli nam nagłośnić naszą licytację.

 

[1] Źródło: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/znamy-temat-29-finalu-wosp?fbclid=IwAR1BUk51ahpyNhvOv7Uo3k2Qs3e57PikI_hh17ZTaTSWF71zmmrnke-9jUw 

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.