/Dzialalnosc_charytatywna.html Działalność charytatywna

O nas

Działalność charytatywna

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Co roku włączamy się do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji wystawiamy nasze 2-dniowe szkolenia lub warsztaty 2.0. 

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w licytacjach i wiele pozytywnych komentarzy takich jak te:

  • Super Pozytyw ! ! ! Podejście do aukcji świadczy o wielkim zaangażowaniu w pomoc dla dzieci. Dziękuję za wspólne granie!

  • Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do zawierania transakcji w Allegro. Takiej współpracy życzę wszystkim użytkownikom gwarantując udane zakończenie aukcji. GORĄCO POLECAM i do następnego GRANIA. 

  • ♫♪♫♥Dziękuję za udaną aukcję♥♫♪♫ ♫♪♫♥ Super kontakt, wielkie serce dla sprawy.♥♫♪♫ ♫♪♫♥Przy takich allegrowiczach Orkiestra będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej♥♫♪♫

  • Profesjonalne podejście do ratowania dzieciaczków... PROFES to ktoś pokroju Jurka Owsiaka wielkie uznanie. Pozdrawiam.

 

Szlachetna Paczka

Od kilku lat przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowujemy paczki dla potrzebującej Rodziny w ramach projektu Szlachetna Paczka. To przedsięwzięcie pojawiło się z inicjatywy samych pracowników i większość z nas przyłącza się aktywnie do projektu, dedykując swoją pracę oraz środki finansowe. Po zebraniu potrzebnych rzeczy dla wybranej Rodziny, ma miejsce wspólne pakowanie prezentów – zwykle to kilkanaście paczek, które odjeżdżają do potrzebujących.

Otrzymujemy piękne i wzruszające podziękowania od Rodzin i ich Dzieci. 

 

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec