/Dotacje_005.html Dotacje

Dotacje

Dotacje

Dofinansowanie szkoleńSzkolenia dla pracowników, szkolenia dla menedżerów, optymalizacja procesów... wszystko to jest potrzebne aby Twój biznes nie tylko utrzymał się na rynku, ale przede wszystkim wyprzedził konkurencję i zarabiał. Z pomocą w finansowaniu przychodzą wszelkiego rodzaju dotacje.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków z EFS. Współpracujemy z naszymi Klientami na wszystkich etapach realizacji projektu – od pozyskania środków, aż do rozliczenia pomocy finansowej. Nasze wnioski wygrywały w programach ogólnopolskich, regionalnych i zagranicznych. Projekty otwarte oraz zamknięte prowadzone dla naszych Klientów kończyły się sukcesami i wygrywały nagrody. W latach 2004-2016 zrealizowaliśmy ponad 50 projektów dofinansowanych z róznych funduszy, w tym głównie z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nagrody i wyróżnienia

Doświadczenie PROFES w pozyskiwaniu środków

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec