Przeżyć urlop... i nie zwariować!

Redakcja bloga by Redakcja bloga · 16 lipca 2016

"W dniach 03.07-13.07.br. przebywam na urlopie. Na maile odpowiem po powrocie." – czytam automatyczną odpowiedź koleżanki, do której właśnie napisałam maila. No właśnie, urlop… łatwo powiedzieć. Często wprost nie możemy się go doczekać. Mówimy „Byle do wakacji!”, a potem już wszystko będzie prostsze i przyjemniejsze, bo wypoczniemy, zrelaksujemy się i nabierzemy sił. Tymczasem odpoczynek na urlopie wcale nie jest łatwą sprawą…

Sprzedaż i obsługa Klientów Dlaczego trudny Klient to dobry Klient?

Dlaczego trudny Klient to dobry Klient?

Redakcja bloga by Redakcja bloga · 14 lipca 2016

Sprzedaż wymaga szczególnych kompetencji – jedną z kluczowych jest umiejętność prowadzenia skutecznej rozmowy z różnymi typami Klientów. Potrafiąc rozpoznać co kieruje Klientem i jak podejmuje decyzje, można ukierunkować rozmowę z nim tak, by łatwiej i przychylniej przyswajał przekazywane informacje. Efekt? Większa skłonność do pozytywnej decyzji zakupowej – a więc wyższa sprzedaż. Niby proste – ale jak to zrobić, gdy mamy do czynienia z tzw. trudnym Klientem?

Sprzedaż i obsługa Klientów Rabatowy zawrót głowy

Rabatowy zawrót głowy

Krzysztof Gwozdek by Krzysztof Gwozdek · 06 lipca 2016

Niezależnie od branży każde przedsiębiorstwo – na skutek albo działalności konkurencji, albo nacisku Klientów – musi zmierzyć się z tematem rabatowania. Na jakich zasadach powinna opierać się polityka rabatowa firmy?

Rozwój osobisty Jak jutro zamienić dziś, czyli 6 porad jak walczyć z prokrastynacją

Jak jutro zamienić dziś, czyli 6 porad jak walczyć z prokrastynacją

Redakcja bloga by Redakcja bloga · 26 czerwca 2016

"Nie chcę teraz o tym myśleć. Pomyślę o tym jutro" – zwykła mawiać Scarlett O’Hara, bohaterka powieści „Przeminęło z wiatrem”. Zwlekanie z wykonaniem czegoś, zajęciem się jakąś sprawą, zadaniem czy problemem ma nawet fachową nazwę: prokrastynacja. Każdy z nas, w większym bądź mniejszym stopniu, musi sobie z nią czasem radzić. Jak? Wbrew pozorom to nie takie trudne.

E-learning i rozwój online Szkolenia i kursy e-learningowe

Szkolenia i kursy e-learningowe

Natalia Strzelecka by Natalia Strzelecka · 06 czerwca 2016

Rozumiejąc potrzeby naszych Partnerów, przy każdej produkcji szkoleń online zamykamy 28 lat doświadczeń w formie i środowisku XXI  wieku. Dzięki temu nasze kursy e-learningowe są na wysokim poziomie merytorycznym przy zachowaniu atrakcyjnej formy.

Rozwój menedżerów i przywództwa Przejście przez zmianę... czy zmiana przez przejście?

Przejście przez zmianę... czy zmiana przez przejście?

Redakcja bloga by Redakcja bloga · 30 maja 2016

"Okropną rzeczą jest obejrzeć się za siebie, gdy próbuje się dowodzić – i nie zobaczyć tam nikogo" – to słowa Roosevelt’a. Kiedy przywódca może się tak poczuć? Na końcowym etapie wdrażania zmiany. Wszystko doskonale zaplanowane, zakomunikowane, zorganizowane. Ba! Już nawet przeprowadzone! Skąd zatem to uczucie porażki? Czy możliwe jest przeprowadzenie pracowników do nowego porządku w poczuciu triumfu obydwu stron?

Rozwój osobisty Szukasz pracy? Oto 7 grzechów głównych, których należy unikać w CV

Szukasz pracy? Oto 7 grzechów głównych, których należy unikać w CV

Redakcja bloga by Redakcja bloga · 08 maja 2016

Polacy coraz częściej i chętniej zmieniają pracę – tak wynika z najnowszego badania „Monitoring Rynku Pracy” przeprowadzonego przez firmę Randstad. Zmiana pracy wiąże się z wieloma czynnikami i czynnościami – jedną z nich jest napisanie albo odświeżenie swojego CV. Jak zrobić to dobrze? Przede wszystkim unikając tych 7 najczęstszych błędów, które zmniejszą Twoje szanse na wymarzoną pracę. Przeczytaj i… unikaj ich jak ognia!