O nas

Zapytaj o prelegenta

prelegentJeśli jesteście Państwo organizatorami konferencji, seminarium lub innego spotkania, które moglibyśmy wesprzeć jako eksperci w branży, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z obszarów doskonalenia procesów zarządzania, szkoleń, zarządzania kompetencjami, wykorzystania nowoczesnych technologii w rozwoju oraz ciągłego doskonalenia Kaizen zarówno w produkcji jak też w usługach.

Prosimy o wysłanie wiadomości na adres marketing@profes.com.pl z informacją na temat organizowanego przez Państwa wydarzenia (miejsce, termin, temat, profil uczestników, sponsorzy i partnerzy medialni). Mile widziane będzie nadesłanie załącznika z zarysem programu oraz propozycją tematyki wystąpienia.

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i uzgodnimy szczegóły współpracy.

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec