Aktualności

Sukces projektu ABC Management

05 stycznia 2018

11 wideotutoriali, 20 e-learningowych pigułek wiedzy, 1500 kejsów kompetencyjnych, system badania kompetencji – to tylko niektóre z rezultatów Projektu Agile Based Competency Management finansowanego ze środków Unii Europejskiej w programie Erasmus+.
Sukces 3,5-letniej pracy potwierdza wysoce pozytywna ocena Fundacji Rozwoju Systemów Edukacji.

„Wysoki jakościowo poziom opracowanych materiałów edukacyjnych”, „przystępna i atrakcyjna dydaktycznie dla odbiorcy formuła”, „staranne i przemyślane podejście do prac rozwojowych”, a przede wszystkim innowacyjność projektu uzyskana dzięki opracowaniu Metody Kontekstowego Badania Kompetencji, wykorzystującej kejsy w odniesieniu do specyfiki pracy na poszczególnych stanowiskach – takie wyróżnienia Projektu ABC Management zostały wyszczególnione w podsumowaniu oceny jakościowej Projektu otrzymanej od Fundacji Rozwoju Systemów Edukacji.

Projekt Agile Based Competency Management był realizowany w Partnerstwie z E-peers, Hominem Challenge (Hiszpania) i MERIG (Austria). 

Dziękujemy wszystkim, którzy przez 3,5 roku śledzili postępy Projektu i wspierali jego rozwój merytoryczny. Ze wszystkimi rezultatami Projektu, w tym także Metodą Kontekstowego Badania Kompetencji, mogą Państwo zapoznać się na stronie www.agilecompetency.com.

 

Przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS +

 

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Firma PROFES® posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu projektów szkoleniowych na dużą skalę oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą, narzędziami i rozwiązaniami."

Katarzyna Osadkowska
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji Agrainvest