Przywództwo

Rozwój pracowników, szkolenia dla firm

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
Henry Ford

Skorzystaj ze szkoleń, które pomogą Ci zwiększyć efektywność działania. Inwestując w rozwój pracowników, z pewnością przyniesiesz swojej organizacji wymierne korzyści. Proponujemy szkolenia dla firm, które mają bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych zadań oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zagadnień dotyczących rozwoju pracowników firm o zróżnicowanym profilu działalności. Szkolenia polecamy wszystkim, bez względu na treść pracy i stanowisko w strukturze organizacyjnej. Zawsze można bowiem podnieść swoje umiejętności i zwiększyć efektywność działania. Nasze szkolenia dla firm to szansa na poznanie nowych technik pracy i zarządzania.

Naszym celem jest także pomoc w stworzeniu idealnych warunków, w których rozwój pracowników stanie się łatwiejszy, naturalny. Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest współpraca, a profesjonalne szkolenia dla firm sprzyjają integracji pracowników.

Przykładowe tematy naszych szkoleń:

  • Komunikacja i asertywność
  • Efektywna współpraca w zespole
  • Organizacja pracy własnej
  • Zespołowe techniki rozwiązywania problemów
  • Prowadzenie profesjonalnych prezentacji
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Mediacje
  • Work-live balance
  • Budowanie świadomości proekologicznej

Postawienie na rozwój pracowników to jedna z najlepszych inwestycji. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo nie tylko zdecydowanie podnieść jakość współpracy w firmie, ale również poprawić organizację pracy własnej każdego z zatrudnionych. Nasze szkolenia mają na celu stymulować rozwój pracowników w wielu aspektach ich aktywności.

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec