Przywództwo, efektywność osobista

Rozwój pracowników, szkolenia dla firm

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
Henry Ford

Skorzystaj ze szkoleń, które pomogą Ci zwiększyć efektywność działania. Inwestując w rozwój pracowników, z pewnością przyniesiesz swojej organizacji wymierne korzyści. Proponujemy szkolenia dla firm, które mają bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych zadań oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie zagadnień dotyczących rozwoju pracowników firm o zróżnicowanym profilu działalności. Szkolenia polecamy wszystkim, bez względu na treść pracy i stanowisko w strukturze organizacyjnej. Zawsze można bowiem podnieść swoje umiejętności i zwiększyć efektywność działania. Nasze szkolenia dla firm to szansa na poznanie nowych technik pracy i zarządzania.

Naszym celem jest także pomoc w stworzeniu idealnych warunków, w których rozwój pracowników stanie się łatwiejszy, naturalny. Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest współpraca, a profesjonalne szkolenia dla firm sprzyjają integracji pracowników.

Przykładowe tematy naszych szkoleń:

  • Komunikacja i asertywność
  • Efektywna współpraca w zespole
  • Organizacja pracy własnej
  • Zespołowe techniki rozwiązywania problemów
  • Prowadzenie profesjonalnych prezentacji
  • Radzenie sobie ze stresem
  • Mediacje
  • Work-live balance
  • Budowanie świadomości proekologicznej

Postawienie na rozwój pracowników to jedna z najlepszych inwestycji. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo nie tylko zdecydowanie podnieść jakość współpracy w firmie, ale również poprawić organizację pracy własnej każdego z zatrudnionych. Nasze szkolenia mają na celu stymulować rozwój pracowników w wielu aspektach ich aktywności.

Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Specjalistów z PROFES® cenimy za ich elastyczność i umiejętność dostosowywania projektu Naszej Akademii do zmian, jakie zachodzą w MPWiK i otaczającym nas środowisku."

Zdzisław Olejczyk
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny MPWiK Wrocław

"Firma PROFES® posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu projektów szkoleniowych na dużą skalę oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą, narzędziami i rozwiązaniami."

Katarzyna Osadkowska
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji Agrainvest

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen