Aktualności

Projekt ABC Management na finiszu!

08 listopada 2017

Z końcem sierpnia PROFES w Partnerstwie z E-peers, Hominem Challenge (Hiszpania) i MERIG (Austria) zakończył realizację Projektu Agile Based Competency Management - przed nami ostatni etap akceptacji Projektu przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w programie Erasmus+.

Już teraz można zobaczyć rezultaty Projektu na stronie www.agilecompetency.com, a wśród nich solidna baza wiedzy na temat Metody Kontekstowego Badania Kompetencji - artykuły, videotutoriale, kompetencyjne pigułki wiedzy w formie e-learningu i wiele innych. Zajrzyj koniecznie!

 

 

Przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS +

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.