Aktualności

O edukacji inaczej - czy polska szkoła jest gotowa na kaizen?

21 marca 2016

Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Uniwersytetem Wrocławskim i Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu zapraszają do udziału w konferencji "Komu i do czego potrzebna jest szkoła - o edukacji inaczej". Konferencja odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 w Ponadregionalnym Rolniczym Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego.

Jesteśmy partnerami wydarzenia, Małgorzata Bednarek poprowadzi warsztat pod tytułem "Czy polska szkoła (edukacja) jest już gotowa na Kaizen?"

Informacje, program, zapisy:

oedukacjiinaczej.wroclaw.pl

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska