Aktualności

Najlepsze szkolenia dla pracowników

28 Marzec 2013

szkolenia dla pracownikówKolejny projekt szkoleniowy dla naszego Klienta został uznany za najciekawszy! 

 

"Szkolenia przyprawione sukcesem" miały na celu podniesienie konkurencyjności firmy Podravka Polska poprzez wzmocnienie umiejętności zarządzania, zarządzania sprzedażą, umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych. Uczestnicy projektu mieli dostęp do platformy e-learningowej gdzie mogli zamieszczać zadania wdrożeniowe i otrzymać feedback od trenera, oraz mieli szybki dostęp do informacji organizacyjnych.

 

"Szkolenia przyprawione sukcesem" przyniosły firmie Podravka oprócz nowych kompetencji wyróżnienie najlepszego projektu unijnego realizowanego w województwie lubuskim.

 

Największą wartością tego projektu jest możliwość zajrzenia w głąb siebie. W głąb swojej menadżerskiej wiedzy oraz weryfikacja swoich kierowniczych kompetencji. Dostrzegłem, że w pracy pracownik nie chce być tylko „obserwatorem”. Zrozumiałem, że głównie musi być „kreatorem”, a moim zadaniem jest tak go motywować i stwarzać mu takie warunki, aby stał się aktywny i chciał swoimi działaniami, pomysłami tworzyć i zmieniać pracę w tym dziale. [...] Największą wartością projektu "Szkolenia przyprawione sukcesem" w odniesieniu do podwładnych jest to, że lepiej nam się współpracuje i czujemy swoją wartość

opinia uczestnika projektu

"Firma PROFES® posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu projektów szkoleniowych na dużą skalę oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą, narzędziami i rozwiązaniami."

Katarzyna Osadkowska
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji Agrainvest

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Specjalistów z PROFES® cenimy za ich elastyczność i umiejętność dostosowywania projektu Naszej Akademii do zmian, jakie zachodzą w MPWiK i otaczającym nas środowisku."

Zdzisław Olejczyk
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny MPWiK Wrocław

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska