Kontakt

PROFES sp. z o.o. sp. k.

Koreańska 13
52-121 Wrocław

e-mail: biuro@profes.com.pl
tel. +48 71 341 29 51
fax +48 71 335 22 79

Proszę wypełnić wymagane pola.

Rozwiązania HR, sprzedaż i obsługa Klienta, ocena i rozwój potencjału osób i zespołów, szkolenia, coaching, mentoring

Ewa Karpińska-Bryke
Członek Zarządu
 

karpinska@profes.com.pl
601 050 462

Maryla Korczyńska
Konsultant Zarządzający
Trener PROFES®

korczynska@profes.com.pl
609 762 552

Paweł Skorupa
Konsultant Zarządzający
Trener PROFES®

skorupa@profes.com.pl
667 684 826

Krzysztof Gwozdek
Konsultant Zarządzający
Trener PROFES®

gwozdek@profes.com.pl
609 760 146

Nowoczesne technologie w biznesie (e-learning, zarządzanie wiedzą, wirtualne pigułki wiedzy, grywalizacja, filmy szkoleniowe)

Artur Olszewski
Członek Zarządu

olszewski@profes.com.pl
601 721 051

Natalia Strzelecka
Koordynator projektów e-learningowych

strzelecka@profes.com.pl
609 760 394

Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych i administracyjnych - lean / kaizen

Mariusz Bryke
Country Manager
Kaizen Institute Consulting Group

mbryke@kaizen.com
607 700 390

Dominika Łączyńska
Menedżer Rozwoju Produktu
Inżynier Kaizen

dlaczynska@kaizen.com
695 054 324

Marta Dziadkiewicz
Koordynator Produktu
Inżynier Kaizen

mdziadkiewicz@kaizen.com
601 922 299