O nas

Kaizen Institute Poland

kaizen institute poland 30To międzynarodowa organizacja doradzająca przedsiębiorstwom w zakresie optymalizacji procesów. Jej twórcą jest pochodzący z Japonii Masaaki Imai. Kaizen Institute posiada biura w 25 lokalizacjach rozsianych na terenie 6 kontynentów. Obejmuje zasięgiem działania 30 krajów – świadczy usługi w 30 językach. Polskie przedsiębiorstwa Kaizen Institute wspiera od 2003 roku. Od samego początku PROFES i Kaizen Institute Poland współpracowały bardzo blisko, oferując Klientom połączenie twardych elementów zarządzania z miękkimi.

Kaizen Institute Poland to doradca oraz dostawca rozwiązań w obszarze „odchudzonych” procesów (lean, kaizen). Propaguje wiedzę, doradza, wdraża standardy pracy i ciągłego doskonalenia oraz optymalizuje procesy produkcyjne, logistyczne i zarządzania.

pl.kaizen.com

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o