Sprzedaż

Innowacje w obszarze sprzedaży

Efektywny zespół sprzedażowy to podstawa przetrwania większości firm na dzisiejszym rynku. Jak połączyć rozwój kompetencji sprzedażowych z efektywną pracą na odległość i zaangażowaniem uczestników w projekt?

Takie pytania zadają sobie wszyscy menedżerowie, dla których szkolenia pracowników są ważną częścią rozwoju przedsiębiorstwa.

Naszym lekarstwem są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym Twój zespół sprzedażowy podniesie wyniki, zwiększy swoje kompetencje i motywację, a jednocześnie uczestniczyć będzie w nowoczesnym procesie doskonalenia kompetencji sprzedażowych.

Jakie rozwiązania proponujemy?

  • Jeśli chcesz zwiększyć motywację Handlowców do pracy i podnieść wyniki, wybierz grywalizację - opracujemy dedykowany system oparty na mechanizmie gry. Szkolenia dla pracowników wzbogacane są o zdobywanie punktów za nowe kompetencje, co motywuje Handlowców do aktywnego udziału w projekcie i zwiększa efektywność ich pracy.
  • Jeśli potrzebujesz nowych narzędzi pracy z Klientem, wybierz wdrożenie Live Chat - to rozwiązanie umożliwia skuteczniejszą i sprawniejszą komunikację z Klientami, którzy poszukują informacji na Twojej stronie.
  • Jeśli Twoi Handlowcy odczuwają przesyt tradycyjnymi szkoleniami, zdecyduj się na e-learning lub szkolenia zblendowane - dzięki temu wiedza będzie dostępna dla Handlowców „just in time”, ‘just enough’ and ‘just in the workplace’. Szkolenia dla pracowników przeplatane są e-learningiem, mobile-learningiem, telekonferencjami i wirtualnymi klasami. Takie połączenie pozwala szkolić na odległość, bez potrzeby przerywania pracy.
Zapytaj o ofertę

* - pola wymagane

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.