Aktualności

Efektywny Trener Biznesu

18 marca 2016

Maryla Korczyńska, Konsultant Zarządzający w firmie PROFES® zajęła wysokie, III miejsce w konkursie „Efektywny Trener Biznesu” organizowanym przez PSTD (Polish Society for Training & Development). Konkurs ma na celu wypromowanie najlepszych praktyk w środowisku trenerskim, oraz wyłonienie najbardziej efektywnych trenerów biznesu.

Aby wziąć udział w konkursie, Maryla przedstawiła listę 10 Klientów z ostatnich dwóch lat, którzy mogą udzielić referencji telefonicznych. To nie wszystko, organizatorzy konkursu zadzwonili do 5 losowo wybranych Klientów i na podstawie rozmowy wypełnili kwestionariusz. Następnie podliczono zebrane przez Marylę punkty, i przydzielono Maryli trzecie miejsce. To co nas najbardziej zaskoczyło, to błyskawiczny odzew na prośbę o referencje. Wymaganą ilość udało się zebrać w pół dnia! Maryla wieczorem rozesłała prośby do Klientów, a do południa zebrała już cały komplet.

Gratulujemy Maryli wysokiego miejsca, i jesteśmy dumni że Maryla jest w naszym zespole!

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Firma PROFES® posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu projektów szkoleniowych na dużą skalę oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą, narzędziami i rozwiązaniami."

Katarzyna Osadkowska
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji Agrainvest

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Specjalistów z PROFES® cenimy za ich elastyczność i umiejętność dostosowywania projektu Naszej Akademii do zmian, jakie zachodzą w MPWiK i otaczającym nas środowisku."

Zdzisław Olejczyk
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny MPWiK Wrocław