O nas

e-peers

e-peersE-peers to odpowiedź na potrzebę znalezienia nowych rozwiązań w zakresie rozwoju kompetencji biznesowych. Jest narzędziem, za pomocą którego w przystępny i spersonalizowany sposób każdy może planować i zarządzać swoją ścieżką rozwoju. Na portalu www.e-peers.com można m.in. przygotować własny profil kompetencyjny adekwatny do stanowiska i branży (obecnego lub planowanego do objęcia), a następnie dokonać oceny kluczowych kompetencji. Ocena kompetencji może być samooconę lub oceną 360 stopni (ew. 270 stopni). Generowany po takiej ocenie spersonalizowany raport może być podstawą dalszych działań rozwojowych, może stanowić także załącznik do dokumentów rekrutacyjnych podczas ubiegania się o konkretne stanowisko.

Platforma daje również możliwość wspierania i monitorowania działań rozwojowych zespołu zamkniętego, np. zarządzanego przez dział HR.

E-peers jest przede wszystkim metodologią pracy nad rozwojem pracowników, opartą na unikalnym podejściu do tematu kompetencji. Koncentruje się na trzech podstawowych obszarach: efektywnej diagnozie kompetencji, dostarczaniu spersonalizowanych działań rozwojowych oraz lekkim i „zwinnym” (agile) zarządzaniu procesami HR w organizacji.

www.e-peers.com

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.