O nas

e-peers

e-peersE-peers to odpowiedź na potrzebę znalezienia nowych rozwiązań w zakresie rozwoju kompetencji biznesowych. Jest narzędziem, za pomocą którego w przystępny i spersonalizowany sposób każdy może planować i zarządzać swoją ścieżką rozwoju. Na portalu www.e-peers.com można m.in. przygotować własny profil kompetencyjny adekwatny do stanowiska i branży (obecnego lub planowanego do objęcia), a następnie dokonać oceny kluczowych kompetencji. Ocena kompetencji może być samooconę lub oceną 360 stopni (ew. 270 stopni). Generowany po takiej ocenie spersonalizowany raport może być podstawą dalszych działań rozwojowych, może stanowić także załącznik do dokumentów rekrutacyjnych podczas ubiegania się o konkretne stanowisko.

Platforma daje również możliwość wspierania i monitorowania działań rozwojowych zespołu zamkniętego, np. zarządzanego przez dział HR.

E-peers jest przede wszystkim metodologią pracy nad rozwojem pracowników, opartą na unikalnym podejściu do tematu kompetencji. Koncentruje się na trzech podstawowych obszarach: efektywnej diagnozie kompetencji, dostarczaniu spersonalizowanych działań rozwojowych oraz lekkim i „zwinnym” (agile) zarządzaniu procesami HR w organizacji.

www.e-peers.com

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Firma PROFES® posiada ogromne doświadczenie w realizowaniu projektów szkoleniowych na dużą skalę oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą, narzędziami i rozwiązaniami."

Katarzyna Osadkowska
Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji Agrainvest

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"Specjalistów z PROFES® cenimy za ich elastyczność i umiejętność dostosowywania projektu Naszej Akademii do zmian, jakie zachodzą w MPWiK i otaczającym nas środowisku."

Zdzisław Olejczyk
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny MPWiK Wrocław