O nas

Działalność charytatywna

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Włączamy się do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie na aukcji wystawiamy nasze 2-dniowe szkolenia. Zwycięzca wybiera dowolnie tematykę z oferty PROFES.

link do aukcji

W ostatnich latach regularnie włączamy się w pomoc na rzecz fundacji.

Dziękujemy wszystkim za aktywne włączenie się do licytacji i wiele pozytywnych komentarzy takich jak te:

  • Super Pozytyw ! ! ! Podejście do aukcji świadczy o wielkim zaangażowaniu w pomoc dla dzieci. Dziękuję za wspólne granie!
  • Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do zawierania transakcji w Allegro. Takiej współpracy życzę wszystkim użytkownikom gwarantując udane zakończenie aukcji. GORĄCO POLECAM i do następnego GRANIA. 
  • ♫♪♫♥Dziękuję za udaną aukcję♥♫♪♫ ♫♪♫♥ Super kontakt, wielkie serce dla sprawy.♥♫♪♫ ♫♪♫♥Przy takich allegrowiczach Orkiestra będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej♥♫♪♫
  • Profesjonalne podejście do ratowania dzieciaczków... PROFES to ktoś pokroju Jurka Owsiaka wielkie uznanie. Pozdrawiam.

Szlachetna Paczka

Od trzech lat przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowujemy paczki dla potrzebującej Rodziny w ramach projektu Szlachetna Paczka. To przedsięwzięcie pojawiło się z inicjatywy samych pracowników i większość z nas przyłącza się aktywnie do projektu dedykując swoją pracę oraz środki finansowe. Całej akcji towarzyszy ciepła, refleksyjna atmosfera. Po zebraniu potrzebnych rzeczy dla wybranej Rodziny, ma miejsce wspólne pakowanie prezentów – zwykle to kilkanaście paczek, które odjeżdżają do potrzebujących.

Otrzymujemy piękne i wzruszające podziękowania od Rodzin i ich Dzieci.

 

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec