Dotacje

Dotacje

Dofinansowanie szkoleńSzkolenia dla pracowników, szkolenia dla menedżerów, optymalizacja procesów... wszystko to jest potrzebne aby Twój biznes nie tylko utrzymał się na rynku, ale przede wszystkim wyprzedził konkurencję i zarabiał. Z pomocą w finansowaniu przychodzą wszelkiego rodzaju dotacje.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków z EFS. Współpracujemy z naszymi Klientami na wszystkich etapach realizacji projektu – od pozyskania środków, aż do rozliczenia pomocy finansowej. Nasze wnioski wygrywały w programach ogólnopolskich, regionalnych i zagranicznych. Projekty otwarte oraz zamknięte prowadzone dla naszych Klientów kończyły się sukcesami i wygrywały nagrody. W latach 2004-2016 zrealizowaliśmy ponad 50 projektów dofinansowanych z róznych funduszy, w tym głównie z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nagrody i wyróżnienia

Doświadczenie PROFES w pozyskiwaniu środków

"Działania szkoleniowo-doradcze PROFES przyczyniły się do wzrostu kompetencji pracowników Dr. Max i usystematyzowania procesu opieki nad Pacjentem dzięki wdrożeniu Dobrych Praktyk."

Ilona Kidawa-Wysocka
Dyrektor Personalny Dr. Max

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska