O nas

CPO Management Consultants

CPO Management Consultants jest międzynarodową siecią firm konsultingowych. Powstała dzięki wieloletniej współpracy firm konsultingowych z Europy i USA. Stawia nacisk na zmienne procesy zarządzania, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz rozwój organizacyjny. Od 1982 roku zbiera doświadczenie w różnych sektorach, od produkcji po usługi non-profit.

"Naszym celem jest znalezienie najlepszych rozwiązań w dialogu z klientami, aby promować rentowność spółki w sposób zrównoważony, przy zachowaniu odpowiedzialności społecznej biznesu. Długoterminowe relacje z klientami - zarówno dużymi jak i MŚP - potwierdzają zastosowanie naszych rozwiązań."

cpo-mainz.com

"Wszystkie szkolenia były oparte o twarde narzędzia, gotowe do bezpośredniego wykorzystania w pracy."

Anna Skupnik
Dyrektor Zarządzający Tabak Polska

"Z przekonaniem możemy rekomendować usługi PROFES® jako firmy doradczej i szkoleniowej realizującej projekty na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym."

Małgorzata Jarocka
National Sales Manager Cargill Poland Sp. z o.o

"W wyniku szkoleń wypracowaliśmy standardy, dzięki którym, po raz pierwszy, uzyskaliśmy bardzo dobre rezultaty podczas Audytu Kaizen organizowanego w naszej międzynarodowej grupie."

Adam Jankowski
Controller Prokurent Zehnder Group Bolesławiec

"Projekt cechował się dobrym rozeznaniem firmy PROFES® i trenerów w specyfice pracy naszych handlowców. (...) poznane techniki są do zastosowania przez Pracowników "od razu"."

Henryk Pohl
National Sales Manager IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PROFES®, bo postawione przez nas cele merytoryczne zostały w pełni zrealizowane."

Scott Brankin
Country Manager Członek Zarządu Bahlsen